W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 32 głosów - średnia: 2.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
treo 750 krótki howto czyli co i jak z urządzeniem

[Tutorial] [Treo 750] Krótki HOWTO - czyli co i jak z urządzeniem ;)
Przyjmijmy jakiś przedział czasowy.. powiedzmy dopiero co kupiliśmy urządzenie i wróciliśmy do domu. Chcemy sobie już od samego początku coś pomodować.

Najpierw TRZEBA odblokować SPL. Wykonujemy to narzędziem CheetahUnlocker (jest w paczce z narzędziami, link na dole). Najpierw odblokowujemy SPLa, potem flashujemy zmodyfikowane radio, potem zdejmujemy SIM-locka. (nie testowałem, ja miałem już odblokowane urządzenie Wink )

Jeśli chodzi o ROMy. Są 2 sposoby ich flashowania.. Można wgrać ROM z karty (najlepsze rozwiązanie), szybko i bezpiecznie. Można też wgrać ROM używając KaiserCustomRUU (jest w paczce), jednak chyba wiecie jakie są konsekwencje odłączenia kabla podczas flashowania? Wink Ja flashuję z karty.

PDA ten jest przerobionym HTC Hermes (bez wifi), tak więc np. radia pasują z Hermesa. Lecz bardzo ciężko wgrać takowe. Raczej nie radziłbym kombinować z plikami od Hermesa, może się to źle skończyć!

Radio.. Polecam 1.54.00.00 (jest w paczce). W sumie innych nie testowałem, ale to spisuje się świetnie Wink

W tym PDA występuje ten sam błąd, co w Hermesie. Mianowicie dotyczy on kart PLAYa. Włożenie karty Play'a do urządzenia kończy się zwiechą całego systemu. Należy zastosować trick z provxmlem, proszę poszukać na PDAC.

Jednym z lepszych ROMów jest WM6.1 z elementami Palma, spisuje się znakomicie. Aktualnie jestem w trakcie gotowania swojego ROMu, ale nie będzie on raczej publicznie dostępny, no chyba że będzie na to faktyczne zapotrzebowanie.

Na urządzenie nie ma ŻADNEGO ROMu PLK, tak więc nawet proszę nie szukać!

To chyba na tyle, wątek jest cały czas w budowie, może jeszcze coś dopiszę. Wink

Link: KLIK

Pozdrawiam, Mietas.

ZAKAZ KOPIOWANIA NA INNE FORA/BLOGI/ETC!
Lumia 520, WP8
Odpowiedz Internet Explorer Windows Vista

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości