W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 15 głosów - średnia: 3.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
jak zainstalować motorola adb interface

[Tutorial] Jak zainstalować Motorola ADB Interface
1. Pobierz załączony plik ZIP i rozpakuj go gdzieś, gdzie można go potem znaleźć
2. Upewnij się telefon ma włączone debugowanie USB (Menu-Ustawienia-Aplikacje -Dla programistów)
3. Podłącz kabel USB do telefonu i wybierz tryb "Pamięć masowa USB"
4. Otwórz Menedżera urządzeń (znajduje się w Panelu sterowania)
5. W "Inne urządzenia" powinieneś/nnaś teraz zobaczyć Motorola ADB interface (Windows tu właśnie zawodzi przy instalacji sterowników)
6. Kliknij prawym przyciskiem myszy i wybierz "Aktualizuj oprogramowanie sterownika"
7. Wybierz "Przeglądaj mój komputer w poszukiwaniu oprogramowania sterownika"
8. Wybierz "Pozwól mi wybrać z listy sterowników urządzeń na moim komputerze" i nie spiesz się teraz!
9. Kliknij na "Pokaż wszystkie urządzenia", następnie "Dalej". Nie klikaj na pozycję ADB interface z listy!
10. Wybierz "Z dysku"
11. Kliknij przycisk "Przeglądaj"
12. Przejdź do folderu, gdzie rozpakowałeś/aś sterownik, następnie wybierz android_winusb.inf i kliknij przycisk "Otwórz"
13. Zatwierdź "OK"
14. Wybierz "Android Composite ADB Interface" i kliknij przycisk "Dalej"
15. Kliknij "Tak" w oknie potwierdzenia aktualizacji sterownika
16. Odczekaj kilka/kilkanaście sekund, po pokazaniu się okna z informacją, że sterownik został zaktualizowany kliknij przycisk "Zamknij" (Telefon powinien się teraz pojawić się na górze listy urządzeń jako "Android Phone", z podgałęzią "Android ADB Interface", a o to właśnie chodziło. Smile

Link do pliku:
Kod:
https://hotfile.com/dl/152220756/9e0a516/ADBDriver_Moto.zip.html
Nie gap się! Buduj z nami MoDaCo.pl
Odpowiedz
A co jeśli na moje motorola nie mozna nic wydać (ni może służyć jako p.masowa)????
Odpowiedz
Należy poszukać na forum Android SDK i wgrać niezależnie, dołożyć sterowniki Motoroli, potem użyć RSD Lite, a po pomyślnej instalacji przećwiczyć powyższą procedurę Smile
Nie gap się! Buduj z nami MoDaCo.pl
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości