W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 16 głosów - średnia: 2.44
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
xda uc problemy dyskusja

XDA_UC - Problemy, dyskusja
Czy można coś zrobić, żeby pliki z katalogu SD instalowały się automatycznie na karcie lub w pamięci? A nie pytały gdzie mają się zainstalować? Te z katalogu XDA_UC instalują się bez pytań.
Odpowiedz
Z tego co wiem, to niestety nie.
Pomogłem? Wstawiłem fajny program? Podreperuj moją reputację Big Grin
Odpowiedz
Zapytam inaczej. A może Ryrzy mógłby coś z tym zrobić. Wydaje mi się że standardowo XDA odpala się z Karty Pamięci a w romach R z Mojej Pamieci. Czyli coś było modyfikowane.
Odpowiedz
Tak zgadza się, zmieniłem to bo karty pamięci nie każdy posiada Wink a Moja Pamięć zawsze tam jest hehe Smile

Ale niestety tego się nie da zmienić co chcecie Panowie
S20 Ultra || ROM: Stock

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz
witam,
przed wrzuceniem plików cab postanowiłem zrobić format Mojej pamięci - wszedłem w ustawienia zerowanie pełne po paru sekundach wystąpił błąd. Jeżeli mogę przeczytać w ustawieniach zerowanie pełne zamiast zeruj pisze : odinstalowano ( niestety początek jest niewidoczny za długi wyraz ) a moja pamięć "znikła" z eksploatatora total commandera itd robiłem już SR oraz HR nic nie pomogło
proszę o pomoc
Odpowiedz
Omnia podłączona do PC, zmień: Ustawienia/Połączenia/Tryb połączenia: zamiast ActiveSync na Pamięć masowa, i z poziomu PC format Mojej pamięci Smile
Pomogłem? Wstawiłem fajny program? Podreperuj moją reputację Big Grin
Odpowiedz
dziękuje pomogło Smile teraz spróbuje z plikami .cab / + 1
Odpowiedz
Mam pytanko.W jakiej kolejności są instalowane caby?Według nazwy czy może według daty utworzenia itp??
Pomogłem?Cieszę się.Możesz kciuka w górę kliknąć Wink

Odpowiedz
Szczerze to nigdy nie zwracałem na to uwagi... dlaczego pytasz ?
S20 Ultra || ROM: Stock

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz
Zrobiłem sobie cab do wyłączenia T9 i żeby klawa sama nie wyskakiwała i dodatkowo instaluję klawę z omni lite black.
Mają wspólne rejestry.Chciałbym by najpierw mi sie klawa instalowała a potem cab ze zmiana T9Cool

Domyslam sie że jesli chce by XDA przywrocilo mi backup z PimBackup to musi byc wgotowany ten prog??
Pomogłem?Cieszę się.Możesz kciuka w górę kliknąć Wink

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości