W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 18 głosów - średnia: 3.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
telefon wyłączony

Telefon Wyłączony
Słuchajcie od Wczoraj na górze pod belką w Telefonie wyskakuje mi Informacja telefon Wyłączony, Nie mam zasięgu nie moge się nigdzie dodzwonić robilem Soft Reset i wylaczalem i wlaczalem ponownie telefon i niemoge tego zmienic ktoś wie co to i jak moge przywrócic telefon do Uzytkowania?
Odpowiedz Firefox Windows XP/2003
Może masz wyłączony moduł telefonu. Podaj jaki dokładnie masz rom i czy stosujesz jakąś nakładkę M2D SPB.
Sprawdź to: start-ustawienia-połączenia-men.bezprzewodowy odznacz tryb samolot.
Mi to również wygląda na wyłączony moduł telefonu. Sprawdź to co kolega wyżej powiedział.
Pomogłem? Kliknij i popraw moją reputację Wink

Odpowiedz Firefox Linux Ubuntu
Albo sprawdz czy czasem Twoj telefon nie jest rozładowany Big Grin
Odpowiedz Firefox Windows 7
grabos umiesz czytać ze zrozumieniem?
Gdzie ci pisze że telefon jest wyłączony?
Pomogłem? Kliknij i popraw moją reputację Wink

Odpowiedz Firefox Linux Ubuntu
(03-03-2010, 07:22 PM)grabos napisał(a): Albo sprawdz czy czasem Twoj telefon nie jest rozładowany Big Grin

Pewnie chodzi mu o to że bateria zeszła do 10% i moduł telefonu jest wyłączonyWink
Pomogłem?Cieszę się.Możesz kciuka w górę kliknąć Wink

Witam mam podbny problem. Nagle rano biore telefon a tu brak zasiegu. wylączyłem włączyłem dalej ten sam komunikat probowalem wylaczyc tryb samolotowy nie da sie jak w chodze w opcje wyskakuje komunikat telefon wylaczony. Nic nie moge z tym zrobic. Reset przywrocenie ustawien fabrycznych nic nie pomaga. Telefon mial zmieniany rom ale około roku temu i od tego czasu wszystko bylo ok. zmieniałem karty sim na inne i ten nie pomogło.

jakies pomysły?
Odpowiedz Google Chrome Windows 7
sprawdz w info o systemie czy pokazuje wersje modemu, są 2 opcje

- padł soft, trzeba przeinstalować, najlepiej na oryginalny SAHJ3 (dobrze pamietam?) i zobaczyc czy działa... jesli tak to potem wgrać dowolny inny jaki Cie interesuje,

- padł moduł radiowy, uszkodzenie HW, sam nie naprawisz... a i w ogóle się to średnio opłaca...
S9+ || ROM: Stock 8.0

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz Firefox Windows 7
Ok dzięki.

A gdzie znajde taki oryginalny dobry rom? masz moze jakis namiar?

Nie pokazuje nic w info o systemie odnosnie modemu
Odpowiedz Google Chrome Windows 7

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości