[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 22 głosów - średnia: 2.77
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
play najtańsze pakiety online w telefonie

PLAY - Najtańsze pakiety play online w telefonie
Play zmienia pakiety internetowe, teraz za 5 zł nie mamy już tylko 5MB a 100MB !

[Obrazek: playe.jpg]

Cytat:Aby sprawdzić stan środków w ramach wszystkich aktywnych Pakietów Play Online w telefonie należy wybrać na klawiaturze telefonu i zatwierdzić kod *111#, a następnie kolejno wejść w pozycje:

* Konto/Stan Konta
* Promocyjnych MB
* Pakiet Play Online w telefonie

Surfowanie z Pakietami Play Online w telefonie

Pakiety Play Online w telefonie mogą być wykorzystane w strefie taniego Internetu w sieci Play (czyli w strefie, w której Play świadczy usługi telekomunikacyjne w oparciu o własną sieć).
Poza strefą taniego Internetu jest naliczana standardowa stawka za transmisję danych zgodna z Cennikiem Oferty Play Fresh - 12 gr / 100 kB
Aby upewnić się, że jesteś w strefie taniego Internetu wybierz i zatwierdź na klawiaturze telefonu kod *140# lub wejdź na stronie www.mojplaymobile.pl w zakładce Usługi.
Możesz być informowany o rozpoczęciu sesji transmisji danych poza strefą taniego Internetu poprzez wiadomość wyświetlaną na ekranie telefonu.

Kontroluj połączenia poza strefą taniego Internetu w Play

Nie sprawdzaj ciągle czy jesteś w strefie taniego Internetu! Zablokuj możliwość łączenia się z Internetem poza nią wybierając i zatwierdzając na klawiaturze telefonu krótki kod *111*51*1#. Blokada zostanie włączona wciągu 24 godzin.
Pamiętaj, że zawsze możesz odblokować możliwość połączenia z Internetem poza strefa taniego Internetu w sieci Play, wystarczy wybrać i zatwierdzić na klawiaturze telefonu kodu *111*51*2#. Odblokowanie nastąpi wciągu 24 godzin.
Potem znowu możesz zablokować połączenia z Internetem poza tanią strefą żeby swobodnie korzystać z Pakietu Play Online w telefonie.
S9+ || ROM: Stock 8.0

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz Firefox Windows XP/2003
mam i używam od ok 2 tygodni, szkoda, że taktowanie jest zaokrąglane do 100kB
[Obrazek: buttonRapideo.png]
Odpowiedz Google Chrome Windows 7
i szkoda że to jest dostępne gdy się korzysta nadajników PLAY a gdy się korzysta z Plusowkskich to nie działają te pakiety
hmmm napewno ?
S9+ || ROM: Stock 8.0

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Kod:
Kontroluj połączenia poza strefą taniego Internetu w Play

raczej tak, jest to nawet w regulaminie, całe szczęście zasięg 3G Play w mojej miejscowości jest zadowalający i bardzo rzadko się loguje do Plusa
[Obrazek: buttonRapideo.png]
Odpowiedz Google Chrome Windows 7
Jak można sprawdzić z jakiego nadajnika ściąga?
Pomogłem? Kliknij i popraw moją reputację Wink

Cytat:Aby upewnić się, że jesteś w strefie taniego Internetu wybierz i zatwierdź na klawiaturze telefonu kod *140# lub wejdź na stronie http://www.mojplaymobile.pl w zakładce Usługi.
Możesz być informowany o rozpoczęciu sesji transmisji danych poza strefą taniego Internetu poprzez wiadomość wyświetlaną na ekranie telefonu.

Tylko tyle się da.
Xiaomi MI6 64GB | MIUI 9.2 | Stock Kernel | Slim Case
IPAD Air WiFi 16GB | iOS 11.x | ESR Flip Cover
Odpowiedz Opera Windows 7

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości