W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ankieta: Który telefon lepszy?
LG Swift GT540
100.00%
7 100.00%
Samsung Omnia I900
0%
0 0%
Razem 7 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 16 głosów - średnia: 2.31
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
lg swift gt540 czy omnia i900

LG Swift GT540 czy omnia i900
Witam
Co sądzicie o tych dwóch telefonach to znaczy: LG Swift GT540 i Samsung omnia I900.
Podzielcie się swoimi opiniami.
Jak trzyma bateria, który telefon działa płynniej, gdzie lepszy wyświetlacza. Czy na LG też tak słabo widać na wyświetlaczu w słoneczny dzień.
Pozdrawiam
Odpowiedz Google Chrome Windows 7
Przede wszystkim LG jest na androidzie a o prędkości i jakości Ryrzy się na pewno wypowie.
Ja bez wahania wybrał bym swifta bo omnia ma już dość martwy system i raczej softu przybywać nie będzie.
Tutaj jest dużo bajerów w markecie za free a i u nas coś się ciekawego znajdzie.Wink
.

Odpowiedz Firefox Windows Vista
Skoro musza byc te 2 to gt540. Mam omnie do tej pory i ma starego już windows mobile-lezy w szafce bo nie oplaca sie sprzedawac za 200 zł Tongue. Lepszy-czulszy dużo ma gt540. No i ma androida co najważniejsze Smile.
@Edit, XTeK szybszy Wink
Swift tylko i wyłącznie. Omnii nie ma sensu już kupować. To tak jakbyś miał malucha kupić...
Xiaomi MI6 64GB | MIUI 9.2 | Stock Kernel | Slim Case
IPAD Air WiFi 16GB | iOS 11.x | ESR Flip Cover
Odpowiedz Opera Windows 7
Zdarzyło mi się mieć obydwa, obok siebie. Pomijając gabaryty - tylko Swift (o ile tylko te dwa wchodzą w rachubę). Smile
Nie gap się! Buduj z nami MoDaCo.pl
Odpowiedz Internet Explorer Windows 7
Jesli tylko te 2 to w gre wchodzi tylko gt540. Wm dawno umarl a swift z odpowiednim romem i prockiem dobrze ustawionym chodzi jak ta lala... idealny telefon na poczatek znajomosci z andkiem. Btw. Wez pod uwage jeszcze zte blade i jego klony

Wysłane z mojego GT540 za pomocą Tapatalk
Odpowiedz Firefox
Sprawa wygląda tak, że omnie już posiada. A GT540 mogę mieć za Nokie 6500slide.
Tyle że LG jest z simlockiem i tu pytanie bo gdzieś czytałem, że samemu niemożna go ściągnąć, a więc ile kosztuje taka czynność i czy da się to zrobić przez internet?

Z góry dziękuje za udzieloną pomoc
Jeżeli w Orange, to około 70-80 PLN. A co to za sieć, na którą ma blokadę?
Nie gap się! Buduj z nami MoDaCo.pl
Odpowiedz Internet Explorer Windows 7
Kodem jakies 20-30zl. W jakims serwisie 'na miescie ' podobnie.

Wysłane z mojego GT540 za pomocą Tapatalk
Odpowiedz Firefox
Chyba że chcesz mieć piękny telefon to bierz Omnie Smile ahh pozostał mi sentyment Smile
Odpowiedz Firefox Windows 7

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości