W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 15 głosów - średnia: 2.73
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
telefon z fizyczną klawiaturą qwerty do 500

Telefon z fizyczną klawiaturą QWERTY do 500 zł.
Witam,

Jak w temacie, jaki telefon z fizyczną QWERTY polecacie?
Chodzi mniej więcej o telefon w stylu Nokii E71, E5 lub z wysuwaną klawiaturą, coś jak Nokia N97, C6.
Telefon może być nowy lub używany.

Co do 500zł można najlepszego znaleźć?
Odpowiedz Firefox Windows 7
Motka milestone, tylko ze ma mało ramu i bez modów słabo z nią, galaxy 551 ale ma tragiczną rozdzielczośc. Generalnie za tę kwotę z fizyczna nie ma nic zbyt ciekawego. Do czego chcesz ten telefon?
Odpowiedz Google Chrome Windows 7
Jeśli Nokia to seria E od E61 poczynając, przy czym im starszy model tym lepszy bo w nowych poszli w plastiki, albo N900 ale nie wiem czy za tyle kupisz.
Jeśli Android to właściwie tylko Milestone jest rozsądna.
Jeśli Windows Mobile to HTC Touch Pro, Omnia Pro.

Wyboru za dużego nie masz.
Xiaomi MI6 64GB | MIUI 9.2 | Stock Kernel | Slim Case
IPAD Air WiFi 16GB | iOS 11.x | ESR Flip Cover
Odpowiedz Opera Windows 7
Telefon ma być dla kobiety, także Windows Mobile odpada Wink
Nokia N900 z tego co widzę to niezły klocek także też nie Wink

Milestone ma może ekran pojemnościowy?

Na pewno za dużego wyboru nie ma? Wstepnie na Allegro widze np: Nokia Asha 303, 302, E5, E71, E72, Samsung Ch@t, Nokia N97 Mini, C6, Samsung Wave Pro, jakieś BlackBerry.
Problem w tym, że nie wiem, który jest dobry pod względem zarówno paramertów jak i wykonania (dobrze by było, jakby się nie rozleciał/zepsuł)...
Nokie podobno już tak dobre nie są, a z innych QWERTY jest dość mało...
Milestonka ma ekran 3,7 cala pojemnościowy.

Z nokii jak mówiłem, seria E jest bardzo dobrze wykonana mimo, że im nowsze tym więcej plastiku i metalu. Z kolei ani C6, ani N97 mini nie polecam bo są słabe.

Blackberry, jak się kiedyś interesowałem, są bardzo dobrze wykonane, ale jest to nisza pod względem oprogramowania, typowy biznes, email i te sprawy.
Z niedrogich i niekłopotliwych może być jeszcze lubiany przez dziewczyny Samsung Delphi.
Nie gap się! Buduj z nami MoDaCo.pl
Odpowiedz Opera Linux
Ja bym stawiał na BB. Jak dużo sms pisze to klawiatura z BB nie ma sobie równych do 500 znajdziesz uzywanego bolda 9700, częste rozsuwanie takiego delphi w koncu spowoduje do wyrobienia prowadnic. Koleżanka ma bolda 9780 i pisze właściwie tylko sms a o biznesowych funkcjach to chyba nawet nie wie że są Tongue
To już nie lepszy Galaxy i551 od Delphi?
Galaxy i551 ma ekran pojemnościowy z multidotykiem?

Jak na tle telefonów wymienionych w tym temacie prezentują się E71 lub E72? Warte zainteresowania?
Galaxy 551 ma wprawdzie pojemnościowy ekran z multidotykiem, ale o słabej dla androida rozdzielczości 240x400 pix.

Natomiast E71, 72 są na poziomie. Jedyny minus to system, który nie nadąża za postępem. Ale jak dla dziewczyny myślę, że będzie ok. Gier sporo się znajdzie, klawiatura wygodna, dobra jakość wykonania, niezły aparat...
E72 i E71 są fajne ale klawiaturę i tak lepsza ma BB. Nic nie napisałeś co myslisz o BB bold 9700...

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości