W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ankieta: Wybór miesiąca na Zlot
Lipiec
87.50%
7 87.50%
Sierpień
12.50%
1 12.50%
Razem 8 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 12 głosów - średnia: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
zlot forum

[Ważne] ZLOT FORUM
Jak już kiedyś gadaliśmy z chłopakami można byłoby zorganizować jakiś zlot forum w wakacje Smile Wstępna koncepcja była taka żeby pojechać nad wodę/morze na jakiś tydzień ale nie jest to ostateczna decyzja(to moja i paru użytkowników propozycja). Potrzebne będzie pewnie na taki wyjazd ponad 1000zł. Jednak chciałbym aby każdy zainteresowany jakimkolwiek zlotem wypowiedział się na ten temat i ewentualnie coś zaproponował. Najlepiej ile dni i w jakim miejscu miałby się odbyć. Jak ktoś jest zainteresowany zlotem - niekoniecznie takim jak ja opisałem to niech napisze post Wink wtedy będziemy mogli ocenić czy w ogóle są chętni, bo nie ma sensu raczej robić zlotu w 3 osoby. Trochę chaotycznie napisane ale myślę, że każdy będzie wiedział o co kaman.
No to czekam na propozycje, uwagi itd Smile

Wstępna lista chętnych

1. Pablo czyli Ja Big Grin
  2. XTeK
  3. Lutek
  4. kwapol
  5. miciugo
Zanim o coś zapytasz użyj opcji SZUKAJ

Jeśli ci pomogłem daj +

Odpowiedz Google Chrome Windows 7
Jestem za, 1000 to dość sporo ale może do lata da się uzbierać i mogę z dwie osoby zahaczyć z Częstochowy nad morze.
Miejsce hmmm jak kto woli, ja się mogę dostosować.
Można by się spotkać i pogadać itd. Big Grin
.

Odpowiedz Firefox Windows Vista
Ustalcie coś ciekawego to i ja sie może wybiore Big Grin
Moim skromnym zdaniem jakieś domki by się przydały i konkretna osoba która by to pociągła opcjonalnie jest z nad morza i ma kogoś znajomego z czymś takim.
.

Odpowiedz Firefox Windows Vista
Dokładnie, kaskę da się do lata uzbierać jakoś, a wrażenie niezapomniane Big Grin
XTeK Jak mogę to szachuję jedno miejsce jak coś Smile

Jeśli ci pomogłem daj +

Jestem na tak. Sprawiedliwie byłoby gdzieś w środku polski nad jakimś jeziorkiem . I max kilka dni bo dłużej ze sobą nie wytrzymamy w realu Big Grin

Pomogłem? Cieszę się.Kliknij
Odpowiedz Firefox Windows 7
Jak w środku Polski to ja proponuję Powidz, Przybrodzin, Przyjezierze. Ewentualnie jeśli ekipa była by do 8 osób to mogę pogadać ze znajomymi i jest domek w Ostrowie. Do Jeziorka spacerkiem przez las 10 minut. Cena do uzgodnienia.
Nooo wreszcie coś konkretniejszego. Big Grin
Może nazbiera nas się tylu.
Masz może jakieś fotki?
.

Odpowiedz Opera Linux
Ja jestem za i chętnie bym zalał pałę z kolegami Big Grin Ale jak słusznie już Lutek zauważył; kilka dni, bo jak bydzie za długo, to mogą nam wątroby nie wyżyć (nie mówiąc o dnie w portfelu). Big Grin
...najlepiej jest się uczyć na błędach innych...(chyba po to jest te forum?)

No to widzę, że temat się rozkręca. Co do miejsca to też się mogę dostosować. Nie ważne gdzie ale z kim Smile
Takie jeziorko też fajne Big Grin

Jeśli ci pomogłem daj +

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości