W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 9 głosów - średnia: 3.22
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
pogoda w manili 2d

Pogoda w Manili 2D
Witam. Mam problem, otóż nie pokazuje mi pogody , gdy robie aktualizację - wyskakuje napis " nie można pobrać danych dla wybranego miasta". Mam tak w każdym ROMie , który posiada Manilke. Używam aktualnie [ROM] [WM6.5] [23547][PL] od Ryrzy. Szukałem na forum tego problemu , lecz nie znalazłem. Proszę o pomoc.
Odpowiedz Opera Windows 7
kiepsko szukałeś bo juz bylo o tym...
prawdopodobnie na serwerach acuuweather zostaly zmienione opcje dostepu... wiec stara manila nie pobiera pogody juz...
S9+ || ROM: Stock 8.0

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz Firefox Windows XP/2003
Ryrzy mam jeszcze 1 pytanko , od usera jakiegoś usera chomikuj ściągnąłem taki plik "23138_HTC_Sense_2.5.2019_V2" tam jest napisane że to ROM do i900 , lecz gdy go wypakuje są 3 pliki z rozszerzeniem : csc, EB0, NB0. Nie ma PDA. Gdy chciałem wgrać ten ROM [ja wgrywam przez GrandPrix'a] stanęło mi na 38%. W ogóle ten ROM czy też nie ROM jest na i900 ?
tutaj link do tego ROMu
Kod:
http://chomikuj.pl/pablosso/Ryrzy+ROMY+OMNIA+I900
to ROM dla i8000
S9+ || ROM: Stock 8.0

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
czyli ten user z chomika wprowadza ludzi w błąd, dzięki Ryrzy za pomoc Wink
(02-25-2012, 12:23 PM)Ryrzy napisał(a): kiepsko szukałeś bo juz bylo o tym...
prawdopodobnie na serwerach acuuweather zostaly zmienione opcje dostepu... wiec stara manila nie pobiera pogody juz...

Też mnie zastanawia ta pogoda - mam też HTC Touch2 nie aktualizowany lata i pogodę pobiera bez zająknięcia - więc w czym problem?
Odpowiedz Firefox Windows 7
W oryginalnym HTC dostałeś łatkę. Temat dotyczy M2D na Samsungach.
Nie gap się! Buduj z nami MoDaCo.pl
Odpowiedz Internet Explorer Windows 7
Witam, testowałem trochę i zauważyłem, że w romie ock M2Dv2 29005 pogoda w zakładce pobierana jest bez problemów.
OCK to bardzo miły chłopak, ale patenty na niektóre funkcje zatrzymuje dla siebie. Niezależnie od tego po zmianie systemu przekazywania danych przez dostawców meteo problem z m2d2 występuje w wielu romach.
Nie gap się! Buduj z nami MoDaCo.pl
Odpowiedz Opera Linux

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości