[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 38 głosów - średnia: 3.58
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
android froyo beta 2 3 cm beta1

Android Froyo Beta 2 / Beta 3/CM beta1
Dzisiaj dlugo oczekiwana poprawiona wersja Beta 2 Froyo dla Omnia II jest już dostępna do pobrania ze strony developerów:

Nowe Froyo dla naszych telefonów bazuje na kernelu 2.6.32.9 wiele błedów zostalo wyeliminowanych. Nie trzeba juz dodawac bibliotek/sterowników 2D/3D, nie potrzebna juz jest aplikacja Call Light, wszystkie sensory działają. Przed instalacja należy przeczytać plik "README.txt" dołączony do paczki.

(Różowy ekran jest normalny. Jeśli trwa długo (dłuższy niż 30 s) należy kliknąć w ekran. Jeśli tak nie pomaga, prawdopodobnie umieszczasz złą ścieżkę w startup.txt )

[Obrazek: Render_1.png]

[Obrazek: Render_2.png]

[Obrazek: Render_3.png]

CM Beta 1 NEW 28.11.2011
Update: Kernel update
Update: Dotycząca wykrywania zestawu słuchawkowego jack 3,5mm
Wersja Angielska ze strony deweloperów:

Kod:
[url=http://o2droid.phj.hu/index_en.php]http://o2droid.phj.hu/index_en.php[/url]

//Update 01.12.2011
Odpowiedz Firefox Windows Vista
No ciekawe czy cos poprawili piszcie i komentujcie chetnie sie dowiem o poprawkach Wink
Odpowiedz Safari MacOS
Zaktualizuj pierwszy post. Brakuje kilku ważnych notatek.

Osobny zImage nie jest już raczej wymagany.
Odpowiedz Google Chrome Windows 7
Jestem ciekawy czy doczekacie się v1.0 czy będzie jak w przypadku Pierwszej Omni,znaczy porzucą Tongue

[Obrazek: banner2.gif]

Omnia i900->hTC Dream (T-Mobile G1)->hTC ChaCha->hTC Leo
[/align]
Odpowiedz Google Chrome Linux Ubuntu
Po pierwsze wielkie dzieki dla developerów, z Tobą voyteckts na czele, za upór w dążeniu do celu Smile

Mam jednak problem z instalacją

Zapakowałem całą zawartość na Moją Pamięć - uruchomiłem, jak wcześniej to robiłem, hareta z katalogu o2beta i po resecie ciągle różowy ekran.

Co zrobiłem źle ?
(09-17-2011, 09:14 PM)MarcinL napisał(a): Po pierwsze wielkie dzieki dla developerów, z Tobą voyteckts na czele, za upór w dążeniu do celu Smile

Mam jednak problem z instalacją

Zapakowałem całą zawartość na Moją Pamięć - uruchomiłem, jak wcześniej to robiłem, hareta z katalogu o2beta i po resecie ciągle różowy ekran.

Co zrobiłem źle ?

To jest wersja do instalacji ręcznej. Rozpakuj na partycję pod linuxem. A później tylko zmień odpowiednio startup.txt i odpal haret.
Odpowiedz Google Chrome Windows 7
No to będę musiał poczekać na wersję dla Windowsa, bo nie dysponuję niestety linuxem :/
Lepiej jest pobrać Ubuntu czy Minta ze stron Ubuntu.pl lub Mint.pl i zainstalować Smile System mało że darmowy to jeszcze lepiej się sprawuje od WinShit Big Grin

[Obrazek: banner2.gif]

Omnia i900->hTC Dream (T-Mobile G1)->hTC ChaCha->hTC Leo
[/align]
Odpowiedz Google Chrome Linux Ubuntu
Kurcze mam problem z uruchomieniem. Android włącza sie normalniewpisuje pin później jak tapne na tego ludzika, wyskakuje to żeby sie zalogować na konto google ja to pomijam i później wyskakuje napis signed in! na czrnym tle. Nie da się z tego cofnąć ani wyjść, a gdy próbowałem zalogować się na konto to się nie dało bo nie ma klawitury.
Odpowiedz Google Chrome Linux
Ja zrobiłem tak w Windows:
1. Pbralem cala paczke Beta 2 i wypakowalem do folderu.
2. Skopiowalem pliki: ext4.tar.gz oraz z poprzedniej wersji (Beta1) folder "o2beta" wraz z cala zawartoscia na Moja Pamięć.
3. Uruchomiłem Haret.exe z folderu "o2beta" na Moja Pamięć.
4. Skopiowalem pliki "startup.txt", "zImage", "haret.exe" na Karta Pamięci.
5. Edytowałem plik startup.txt :
Set CMDLINE "rootdelay=2 root=/dev/mmcblk0p2 init=/init"
5. Uruchomiłem plik Haret.exe z Karta Pamięci.
6. Usunełem z Moja Pamięc pliki "ext4.tar.gz" oraz folder "o2beta"
7. Po około 40 sekundach kliknelem raz na rózowy ekran poczekalem kilka sekund i załadowalo sie logo android.
8. Zmieniłem język na Polski, nasepnie klikałem wszystkie opcjie na "Skip" / "Next".

Może to pomoże niektórym.
Odpowiedz Opera Windows 7

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości