W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 14 głosów - średnia: 3.64
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
błąd podczas wrzucania plików

Błąd podczas wrzucania plików
Nie baw się rejestrem. Weź PokazUkryjSIM by Wojdud. Łatwo znaleźć, nawet któryś z romów na forum ma go wbudowanego.
Nie gap się! Buduj z nami MoDaCo.pl
Odpowiedz Opera Linux
Poraz kolejny mi pomogłeś, więc znów plus dla Ciebie Wink

Fajnie, że można na Was polegać. Cieszę się, że dostałem konkretne odpowiedzi, zamiast np. zrównania mnie z błotem i odesłania do szukajki, bo pytania naprawdę mogły wydać się laickie.
Podejrzewam, że znów mnie coś zagnie i będę potrzebował odpowiedzi, ale póki co radzę sobie hehe Wink

Jej, ale wtopa.. Malymon, ciągle zwracam się do Ciebie, jako do osoby płci męskiej, a Ty kobietą jesteś Tongue Tak to jest jak się nie zwraca uwagi na stopki etc Big Grin
Odpowiedz Opera Windows 7
Jeśli chcesz być mieszany z błotem za pytania dotyczące tematyki forum, to musiałbyś sobie innego poszukać, bo tu nikt takiego czegoś nie robi. Zaglądaj i pytaj, a kiedy sam bedziesz wiedział coś, czego nie wiedzą inni - załóż wątek w odpowiednim dziale i wnoś wkład w bazę wiedzy na temat Twojego modelu telefonu. Powodzenia!
Nie gap się! Buduj z nami MoDaCo.pl
Odpowiedz Internet Explorer Windows 7

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości