W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 6 głosów - średnia: 2.17
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
omnia problem z sim

Omnia - Problem z Sim
Witam mam pewien problem. Otóż. Omnia nie widzi mojej karty sim. Jak włożyłem kartę sim brata to działało normalnie, a w chwili, gdy wkładam moją wyskakuje komunikat "Brak karty SIM". Robiłem już HR i nie pomogło. Proszę o pomoc.
Google Chrome Windows 9x/NT/2000
Może brat ma kartę w innej sieci, a Omnia blokadę operatora? Czasem problem może leżeć też po stronie karty (starszy/nowszy typ). Jeśli żaden z tych czynników nie występuje przeczyść delikatnie styki karty watką ze spirytusem (wilgotną, nie mokrą). Gdyby i to nie pomogło - mozna wymienić kartę u operatora, bo raczej nie jest to wina telefonu, skoro inną "widzi".
Nie gap się! Buduj z nami MoDaCo.pl
Internet Explorer Windows 7
Rozwiązany. Wina leżała po stronie karty sim. Była za stara.
Google Chrome Windows 9x/NT/2000
Jeśli miała ponad 10 lat, to nie obsługiwała części funkcji, np. 3G. Ale skoro problem rozwiązany, temat można zamknąć. Zapraszamy ponownie! Smile
Nie gap się! Buduj z nami MoDaCo.pl
Internet Explorer Windows 7
! Wiadomość wysyłana automatycznie !

Ten wątek został zamknięty, jeśli masz jakieś zastrzeżenia zgłoś je do administracji lub bezpośrednio autorowi tej wiadomości.
S9+ || ROM: Stock 8.0

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Firefox Windows XP/2003

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości