W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 15 głosów - średnia: 2.73
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
rozwiązane 28008 a tv out

[ROZWIĄZANE] 28008 a TV out
Witam. Właśnie pobrałem kolejny rom od Ryrzego. Po pierwsze podziękowania za pracę się należą w tworzenie kolejnych buildów. Mam jednak parę problemów związanych z buildem 28008. Mianowicie problem z zapisywaniem zdjęć(nie dało się wybrać Mojej pamięci). Z tym sobie akurat poradziłem paroma edycjami rejestru. Teraz pojawił się kolejny problem. Mianowicie nie mogę zmienić ustawień Wyjścia TV. Czy to ustawienie zostało w ogóle wywalone, czy są jakieś domyślne ustawienia, których nie można zmienić? Drugi problem jest chyba z kalibracją ekranu. Mianowicie, gdy w TCmd próbuję przejść poziom wyżej przy pomocy "..." rozwija się belka z WM.
Ee.. to tam się dało ustawić coś poza czasem wygaszania ekranu przy podłączonym kablu tv?
Oneplus 7T 8/128GB | Oxygen OS Android 11 | Stock Kernel | Supcase UB Style

Samsung Galaxy Watch 3 | Ringke Air Sport

IPAD 10.2 (2019) | iOS 14.x | ESR Flip Cover
Tak, można było zmieniać parę rzeczy, miedzy innymi format wyświetlania obrazu, oraz ostrość itp. Bardzo mi brakuje tej aplikacjiSad.
Poza tym, na zwykłym telewizorze obraz jest naprawdę dobry i telefon może działać jako magnetowid. Fajna sprawa.
http://omniablog.pl/2009/02/26/aplikacje...e-z-romow/ zerknij tutaj, jeśli ten cab nie będzie działał jutro machnę na szybko nowego.
S20 Ultra || ROM: Stock

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Próbowałem zainstalowałem tego caba, ale nie działa, zamiast otwarcia zmiany ustawień tvout otwiera się katalog moje dokumentySad
nie kojarzę o co wtym chodzi, może program musi być instalowany równocześnie z romem.

PS. Ryrzy wielki szacun za wszystkie ROMY pozdrawiam.
U mnie banglaSmile
Oneplus 7T 8/128GB | Oxygen OS Android 11 | Stock Kernel | Supcase UB Style

Samsung Galaxy Watch 3 | Ringke Air Sport

IPAD 10.2 (2019) | iOS 14.x | ESR Flip Cover
Problemy rozwiązane:
"Mianowicie, gdy w TCmd próbuję przejść poziom wyżej przy pomocy "..." rozwija się belka z WM." - wystarczyła ponowna kalibracja ekranu i SR

-----------------------------------------------------------------------------------------------------

"Mianowicie problem z zapisywaniem zdjęć(nie dało się wybrać Mojej pamięci)" - edycja paru kluczy

Kod:
HKEY_LOCAL_MACHINE\System\StorageManager\Profiles\INAND\Folder -> zmieniamy nazwę na My storage
HKEY_LOCAL_MACHINE\System\StorageManager\Profiles\MMC\Folder -> zmieniamy nazwę na My storage
HKEY_LOCAL_MACHINE\System\StorageManager\Profiles\MMC\PocketFS\Folder -> zmieniamy nazwę na My storage
HKLM\system\state\samsung\sdcard\InStorageFolder -> zmieniamy nazwę na My storage

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

"Mianowicie nie mogę zmienić ustawień Wyjścia TV" - dogranie caba "Podgląd TV"

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dziękuję wszystkim za pomoc. Myślę, że temat do zamknięcia.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości