W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 16 głosów - średnia: 2.69
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
p7500 p7500xxkl4 android 3 2

[ROM] [P7500] P7500XXKL4 Android 3.2
Rom z 12.12.2011

PDA: P7500XXKL4
Phone: P7500XXKL3
CSC: P7500OXAKL4

Kod:
http://hotfile.com/dl/138091742/79a8316/GT-P7500_ITV_P7500OXAKL4_P7500XXKL4_P7500XXKL4.zip.html

Zmiany:
Jak znajdziecie to pisaćSmile

Instalacja:
Wgrywamy odinem jako pda. Instalacja
.

Odpowiedz Firefox Windows Vista
Re Up na multiupload.

hasło:
Cytat:modaco.pl

Kod:
http://www.multiupload.com/VYUILCBMU1
Odpowiedz Google Chrome Windows 7
(12-21-2011, 06:43 PM)XTeK napisał(a): Phone: P7500XXKL3

Wersja modemu:
P7500XXKL4

No i Android 3.2 Smile

ROM szybki, miły i przyjemny... choć trochę dziwny.
Romowałem tak jak Pan Bóg przykazał - przez Odina. Jakież było moje zdziwienie gdy okazało się, że nie wykonało się przy tej okazji Wipe... Najzwyczajniej miałem nowy ROM ze starymi ustawieniami Big Grin OK. Ale i tak sobie full wipe strzeliłem.

Aha... ROM wydaje się przeznaczony być na rynek włoski... Albo ma z nim dużo wspólnego. W cholerę w nim gadżetów z włoskich kanałów TV i gazet (po italiańsku oczywiście) - całe szczęście da się to odinstalować.
Z innych rzeczy, których dotąd nie spotkałem w ROMach stockowych dla Taba to freewarowe wersje kilku tapet live, gra "NFS Shift HD" oraz program "Młody Rysownik".
Również i te dodatki da się odinstalować.

No... Tak więc zromowany, zrootowany, zakernelowany i podkręcony... działamy Big Grin

Odpowiedz Opera Windows 7
Wall-E, mnie takie cuda i dziwy, że przez Odina nie robił wipe również i na wcześniejszych romanach się zdarzały. Ja nie wgrywam dopóki Overcome nie wyjdzie na tej bazie. Może ewentualnie sam modem sobie strzelę.
Xiaomi MI6 64GB | MIUI 9.2 | Stock Kernel | Slim Case
IPAD Air WiFi 16GB | iOS 11.x | ESR Flip Cover
(12-24-2011, 09:54 PM)Toldo napisał(a): Ja nie wgrywam dopóki Overcome nie wyjdzie na tej bazie.

A to już jak kto sobie życzy Big Grin Ja czasami lubię zerknąć na nowego stocka. Przynajmniej (tak liczę) będę miał pojęcie co warta była baza nowego Overcoma Big Grin

Nie ce mi sięTongue
Xiaomi MI6 64GB | MIUI 9.2 | Stock Kernel | Slim Case
IPAD Air WiFi 16GB | iOS 11.x | ESR Flip Cover
Mnie też nie, ale czasami nuda jest silniejsza od lenistwa Tongue

Phi, komu się nie chce to nie chce.Smile
Ja lece na overcomie 1.2.3 i nadal działa to poco przeplacac ?Smile
Ale fakt że dziwne że te akcenty w romie są.
Niby wschodnio-europejski a takie cudeńka.
.

Odpowiedz Opera Linux
Hah !!!
Zapomniałem o jeszcze jednym. W ROMie była domyślnie aplikacja Super User (w jakiejś zabytkowej wersji 2.x.x) - ten ROM zaczyna być coraz dziwniejszy. Bardziej wygląda on na modyfikowany ROM niż na stockowy stock.

No i pierwszy błąd(?)... Bardzo często po restarcie taba (a czasami tylko po odblokowaniu) transmisja danych przełącza się z WiFi na 3G - mimo, że WiFi jest cały czas włączone. Wiem, że niby można takie przełączanie wyeliminować poprzez ustawienia w opcjach WiFi (co też zrobiłem) jednak na poprzednich ROMach tak się nie działo na ustawieniach domyślnych.

Ale jest też coś na plus.
Na Overcome 1.2.3 i 2.1.1 często miałem niejakie problemy z instalowaniem programów z Marketu... Często było tak, że niby pobierał... ale pobierał, pobierał, pobierał... i pobrać nie mógł. Musiałem zatrzymać i ponowić - wtedy było OK. Nie wspomnę już o synchronizacji i przywracaniu aplikacji z marketu - 15 programów przywracał ponad 2 godziny (właśnie tak pobierał i pobierał i pobierał...)
Na tym ROMie takich problemów nie było... Myk, myk i do kasy... Pobrał po kolei, zainstalował i w 10 minut było po bólu.
Może to "zasługa" Marketu? W tym ROMie jest Market 3.4.4... Nie pamiętam niestety jaką wersję posiadał Overcome...

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości