W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 10 głosów - średnia: 2.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
romy steff195 polecam

ROMy Steff195 - POLECAM.
Witam,

Chciałbym polecić ROMy użytkownika Steff195.
Jeżeli ktoś lubi interfejs Titanium to gorąco je polecam Wink
Sam obecnie użytkuję najnowszy ROM, ale i wcześniejszy jest bardzo dobry (również sprawdzałem). Wszystko chodzi szybko, błędów nie zauważyłem a do tego całkiem ładnie wygląda.

Problemem może być dla niektórych fakt, że ROM jest po angielsku. Jednakże dla osoby obeznanej z Windowsem Mobile 6.5 nie powinno być problemem ogarnięcie co i jak Smile

23153 Nornal/Lite
[Obrazek: 68986195.png]

29020 V2 Normal/Lite
[Obrazek: wallpapermxv.jpg]

Strona z oryginalnym tematem ROMów Steff195, skąd można je pobrać i poczytać:

Kod:
http://windows.modaco.com/topic/297082-steff195s-roms-update-22112011-23153-normallite/
Odpowiedz
Podrzuć parę screenów i krótki opis, przydałoby się ewentualnym chętnym - tak, to przypomina trochę kota w worku Smile
Nie gap się! Buduj z nami MoDaCo.pl
Odpowiedz
Ok, poprawiłem Wink Mam tylko nadzieję, że dobrze.
Odpowiedz
Dobry, ROM, polecam. Tylko zastanawia mnie, czy jest jakieś spolszczenie do niego, bo Omnie mam od niedawna i nie odkryłem wszystkiego, a z jezyka ANG mogę źle przetłumaczyć ;(
@@Down
Sory, jestem nowy i nie wiedzialem.
Odpowiedz
po raz setny... nie ma spolszczeń
S20 Ultra || ROM: Stock

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz
Jaki radiorom warto użyć żeby bateria trzymała jak najdłużej ??
Odpowiedz
Radiorom z romu DXID2. To oryginalny rom Plusa, jest dostępny na forum. PUJA1 jest czulszy, jeśli chodzi o zasięg, ale trochę bardziej "łakomy". Smile
Odpowiedz
Znalazłem ale link nie działa niestety na rapidzie czy będziesz taka mila i podasz jeszcze raz ???
Odpowiedz
Link działający:
Kod:
http://rapidshare.com/files/274326902/i900CXID2.rar
Na stronie musisz wybrać 3-cie od prawej: "Save file to... ...your computer" i ściąga się bez problemu. To cały rom, musisz z niego wyciągnąć radio. Ewentualnie wgrać i po wystartowaniu ponownie wgrać rom, tym razem ten, który Cię interesuje z forum (radio zostanie) .Smile Powodzenia!
Odpowiedz
Ok dzięki bardzo Smile
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości