W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 12 głosów - średnia: 2.58
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
najczęściej zadawane pytania propozycje i sugestie

Najczęściej zadawane pytania - propozycje i sugestie
Witam, naszła mnie taka refleksja by założyć ten temat, a tyczy się on tego wątku:
http://www.modaco.pl/showthread.php?tid=422

oraz dwóch w dziale romy, które liczą 45 (28205) i 33 (21889) strony Confused
Jest tam sporo pytań, sporo rozwiązanych pytań, które może warto przenieść w jedno miejsce - do tematu FAQ, dziś pojawił się kolejny temat,
który szybko napuchnie od treści. Kilka takich tematów i wiadomo co będzie, jeden wielki bałagan. Do tego jeszcze sugestia by zastanowić się
jak temat FAQ ma właściwie wyglądać. Jeśli jeden post = jedno pytanie wraz z rozwiązaniem to niech w pierwszym poście będzie ich spis / index.

---

Tyle jeśli chodzi o pierwszą część, jest też druga aby zamieszać tu propozycje pytań, propozycje pytań wraz z rozwiązaniami,
które w końcowym etapie trafią do jednego, czystego i pełnego pożytecznych informacji, zamkniętego wątku.

---

Z moich propozycji:
p: Co zrobić żeby zamykać programy poprzez przytrzymanie X'a?
p: Co zrobić by usunąć obramowanie ikon w Win 6.5? (plaster miodu)
p: Jak wyłączyć pokazywanie kontaktów SIM?
p: Jak w Titanium ustawić jako domyślne Kontakty z Omni Lite?

...i tak dalej.
Odpowiedz Firefox Windows 7
No to napisz swoje propozycje razem z odpowiedziami to się doda do FAQ. Grosik do groszka i będzie kokoszka...
Xiaomi MI6 64GB | MIUI 9.2 | Stock Kernel | Slim Case
IPAD Air WiFi 16GB | iOS 11.x | ESR Flip Cover
Odpowiedz Opera Windows 7
Dobry temat, tutaj wszyscy mogą dorzucić coś od siebie do FAQ. Byle nie za długie opisy, krótko i na temat Smile
S9+ || ROM: Stock 8.0

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz Firefox Windows XP/2003
(02-19-2010, 11:40 PM)stefek napisał(a): 1: Co zrobić by usunąć obramowanie ikon w Win 6.5? (plaster miodu)
1.
Temat przyklejony na forum autorstwa Ryrzy: http://www.modaco.pl/showthread.php?tid=255

(02-19-2010, 11:40 PM)stefek napisał(a): 2: Jak wyłączyć pokazywanie kontaktów SIM?
2.
Ściągnąć caba stworzonego przez kolegę wojdud, następnie go zainstalować (w dowolnej lokalizacji), po instalacji SR i kontakty sim znikają.
W menu pojawia się dodatkowa ikona (nie pamiętam nazwy, a nie mam Omni żeby sprawdzić), która pozwala nam włączyć i wyłączyć pokazywanie kontaktów SIM.
Program testowany na Win 6.1 i Win 6.5

[dl=wojdud UkryjSIM_ful]http://www.divshare.com/download/10315747-6cf[/dl]

(02-19-2010, 11:40 PM)stefek napisał(a): 3: Jak w Titanium ustawić jako domyślne Kontakty z Omni Lite?
3.
Ściągnąć paczkę autorstwa sebcio2804, znajdują się w niej dwa caby.
Najpierw instalujemy caba o nazwie: MortScript-4.11b5-PPC.cab, dopiero po zakończonej instalacji instalujemy caba zamieniającego kalendarze, który nazywa się: Sebcio2804 Rej.kalendarz w titanium.cab

[dl=Kalendarz Titanium by sebcio2804]http://www.mediafire.com/?t4dnyekozjn[/dl]

Wszystkie odpowiedzi na pytania znalazłem na forum.
Telefon: SGH-i900 Omnia
Rom: Test i900SAID2/21054M by Ryrzy
RadioRom: i900PUJA1
Udało mi się tobie pomóc?
Kliknij [Obrazek: thumbsup.gif], to nic nie kosztujeWink
Zdarzyło się już kilku userom i mnie również, że telefon nie reagował na polecenia dwóch wciśniętych słuchawek po resecie lub podczas włączania przyciskiem ON/OFF. Podaję alternatywny sposób na HR.

P: Jak wykonać Hard Reset, jeśli telefon nie reaguje na polecenie opisane przez Toldo: "Mając włączone urządzenie, wciskamy rysikiem reset (na górze obok przycisku power) i szybko wciskamy i przytrzymujemy obie słuchawki do momentu w którym na ekranie pojawi się coś takiego: .......następnie puszczamy oba przyciski i zgodnie z tym co jest na ekranie, wciskamy lewą ("zieloną") słuchawkę. Urządzenie się zresetuje i mamy wykonany HR".
O: Z dialera Samsunga wpisujemy następujący kod: *2767*3855#
Urządzenie się zresetuje i mamy wykonany HR.
Pomogłem? Wstawiłem fajny program? Podreperuj moją reputację Big Grin
Odpowiedz Opera Windows XP/2003
@grubyxxx Dzięki Smile

Uzupełniając jeszcze bardziej punkt pierwszy jak ktoś lubi dłubać w plikach:
StartMenu_GridScene_240x400.cpr
StartMenu_GridScene_400x240.cpr

StartMenu_Hexagon_Active.png
StartMenu_Hexagon_Inactive.png
StartMenu_Selection.png

I trzeci - nie wiem co ma kalendarz do przycisku 'kontakty', ja zmieniłem w kluczu:
HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Microsoft\Shell\Rai\:MSCONTACTS
jest tam wartość 1 i jako dane przypisałem jej: "\Windows\SECContact.exe"

Pamiętam, że do edycji Titanum też jest jakiś program - gorzej z nazwą i z tym czy radzi on sobie z takimi zadaniami.
Odpowiedz Firefox Windows 7
No fakt zapędziłem się, i nie doczytałem. Smile

Dzięki za uzupełnienie.
Sory za post pod postem, ale nie wiem czy temat by się odświeżył jakbym edytował stary post.
Bardzo często pada to pytanie w różnych tematach więc napewno przyda się w FAQ.

P: Jak zmienić/aktywować przeglądarkę w zakładce internet w M2D v1.2/v2.0?
O: Start -> M2DCustomizer [M2DC] -> zakładka [Internet] -> dusimy na przycisk z trzema kropkami [...] -> podajemy ścieżkę do przeglądarki intenretowej -> [OK] ->[Zapisz]

Domyślna ścieżka ustawiona do Opera 9.

Przykładowe ścieżki do przeglądarek:
IE - Internet Explorer
Windows -> iexplore.exe
Opera:
Program Files -> Opera Mobile 10 -> Opera10-armv4i.exe
Skyfire:
(nie mam zainstalowanej, ale jak będę miał chwilę to zainstaluje i dopisze, chyba że poda ktoś kto ma zainstalowaną)
ok dodam... dzieki
S9+ || ROM: Stock 8.0

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz Firefox Windows XP/2003
Xiaomi MI6 64GB | MIUI 9.2 | Stock Kernel | Slim Case
IPAD Air WiFi 16GB | iOS 11.x | ESR Flip Cover

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości