W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 31 głosów - średnia: 3.77
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
rozwiązane nie działa moduł gsm

[ROZWIĄZANE]Nie działa moduł gsm
Witam ! Miałem takie same objawy: brak GSM i GPS, dodatkowo telefon przełączał się w tryb lotu. Niestety nie pomogły żadne próby instalacyjne.Wgrałem kilka różnych romów -brandowane i nie , radioromy nic nie pomogło. W końcu nawet nie mogłem już wgrywać radioromów ani ramów z radiem. Telefon wylądował w serwisie gdzie wymieniono 2 części .
Niestety nie wiem jakie bo w gwarancji wpisali tylko jakieś kody a dokument ten gdzieś się zawieruszył.
AngelWszystko jest trudne nim stanie się proste - Lepiej głupio zapytać niż mądrze uwalić telefon  oo
Firefox Windows XP/2003
Właśnie próbowałem wgrać to radio i nie powiodło się, oto co wyskoczyło:
PDA Device Found!
-------------------------------------------------------------------------------------
PDA Device ready to download!
Please Press Start Button if You want to download image now...
-------------------------------------------------------------------------------------
PDA 1 starts downloading...
Don't plug it out until the label becomes blue!!!
Step 4. Phone image Downloading
Downloading PHONE...
Switch USB to Phone Success...
Error! PhoneUSB Detect Failed
Port Create retry (25)
Port Create retry (24)
Port Create retry (23)
Port Create retry (22)
Port Create retry (21)
Port Create retry (20)
Port Create retry (19)
Port Create retry (18)
Port Create retry (17)
Port Create retry (16)
Port Create retry (15)
Port Create retry (14)
Port Create retry (13)
Port Create retry (12)
Port Create retry (11)
Port Create retry (10)
Port Create retry (9)
Port Create retry (8)
Port Create retry (7)
Port Create retry (6)
Port Create retry (5)
Port Create retry (4)
Port Create retry (3)
Port Create retry (2)
Port Create retry (1)
Port Create retry (0)
Download failed!!

i telefon uruchomił się sam.
Firefox Windows XP/2003
Wyłączyłeś Zezwalaj na połączenia usb w Active Sync? Masz zainstalowane sterowniki samsung modem?
Xiaomi MI6 64GB | MIUI 9.2 | Stock Kernel | Slim Case
IPAD Air WiFi 16GB | iOS 11.x | ESR Flip Cover
Opera Windows 7
Tak i cały czas to samo.
Firefox Windows XP/2003
hmm ściągnołeś ten plik Only_PHONE.BIN_JCIC2.exe tak ? napewno ?

Bo ten plik nie powinien wogóle tak się zachować teoretycznie, a wygląda to nadal jakbyś nie miał sterowników.
S9+ || ROM: Stock 8.0

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Firefox Windows 7
Tak napewno sterowniki też są, bo rom bez radia się wgrywa a z radiem już nie.
Firefox Windows 7
Sterowniki używa tylko do wgrania radia tak właściwie.... i dalej sądzę że nie masz sterowników. Idz z telefonem do kogoś innego na XP
S9+ || ROM: Stock 8.0

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Firefox Windows 7
gnotek : Miałem jak pisałem to samo, romy bez radia wchodziły normalnie z radiem nie.Próbowałem instalować z innego komputera XP, wgrałem sterowniki i nic.Ba nawet pożyczyłem nowy laptop zainstalowałem sterowniki samsung modem i nic. W końcu tylko serwis.
AngelWszystko jest trudne nim stanie się proste - Lepiej głupio zapytać niż mądrze uwalić telefon  oo
Firefox Windows XP/2003
Widocznie mam taką samą usterkę bo na innym komputerze to samo sterowniki zainstalowane a wywala taki sam komunikat jak wyżej pisałem.
Firefox Windows 7
tutaj była opisana taka sama moja sytuacja jak u ciebie
nic nie pomogło, tylko serwis
pozdrawiam
Internet Explorer Windows XP/2003

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości