W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 31 głosów - średnia: 3.77
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
rozwiązane nie działa moduł gsm

[ROZWIĄZANE]Nie działa moduł gsm
zapyta o PIN...
Zrób tak, hard reset, hard reset.... soft SAHJ3 pełny z phone.bin, hard reset, hard reset pewna karta SIM która napewno działa.... jeśli nadal nie da się włączyć telefonu serwis
S9+ || ROM: Stock 8.0

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Firefox Windows XP/2003
Zrobiłem Ryrzy tak jak mówiłeś i przy wgrywaniu romu wyskoczył błąd podczas wgrywania radio i Omnia uruchomiła się ponownie. Później próbowałem wgrać radio GrandPrixem i wyskoczyło takie coś:
---------------------------------------------------------------------------------------
PDA 1 starts downloading...
---------------------------------------------------------------------------------------
PHONE will be written.
Don't plug it out until the label becomes blue!!!
(1) Now Port is Matched id:0, g_nOpenPhonePort:0
(1) Change usb Success
(1) DL_MSG_PORT_OPEN_FAILURE- cnt <= 0

Omnia uruchamia się normalnie tylko nie działa moduł gsm.
Firefox Windows XP/2003
Coś ci się to radio nie dograło.... sterowniki masz ?

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Firefox Windows XP/2003
Właśnie mam i dzisiaj świeżą winde stawiałem bo miałem 7 na laptopie i za każdym razem jest tak samo rom się wgrywa radio już nie.
Firefox Windows 7
hmm jeszcze jedna możliwość wgrania jest.... nowym downloaderem 1.6.6 tym który używam do moich romów, tylko do nich nie dodaje radia... możemy coś spróbować.... dam Ci Radio np JCIC2 w takiej postacie jak zwykły ROM a ty spróbujesz je wgrać.... poczekaj chwile udostępnię link (plik sprawdzę najpierw na mojej omnii)

Firefox Windows XP/2003
i rozumiem że tak samo pod xp wgrywać??
Firefox Windows 7
oczywiście
[Obrazek: buttonRapideo.png]
Google Chrome Windows 7
tak, pod XP. Tak jakbyś wgrywał mój ROM.

Po wgraniu powinno wyglądać to tak:

Kod:
PDA Device Found!
-------------------------------------------------------------------------------------
PDA Device ready to download!
Please Press Start Button if You want to download image now...
-------------------------------------------------------------------------------------
PDA 1 starts downloading...
Don't plug it out until the label becomes blue!!!
Start downloading phone image.
It takes about 2 minutes. Please wait...

Czekasz te ok 2 minuty.... po czym telefon się zrestartuje i PHONE finished! ( właśnie testowane u mnie)

Hasło: modaco.pl

[dl=Only_PHONE.BIN_JCIC2.exe]http://www.multiupload.com/STY8M5U68T[/dl]

Firefox Windows XP/2003
Ok dzięki, niestety dziś już nie przetestuje dopiero jutro i dam znać co i jak.
Firefox Windows XP/2003
Czekam na relacje, bo tu inaczej się wgrywa phone.bin niż standardowo... i to musi zadziałać Smile

Firefox Windows XP/2003

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości