W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 10 głosów - średnia: 2.4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
zmiana wm z dolnobelkowego na górnobelkowy

Zmiana WM z dolnobelkowego na górnobelkowy
Witam,

posiadam takie urządzenie

Kod:
http://www.ashtech.com/new-ashtech-mobilemapper-10-cost-effective-meter-accurate-mobile-gis-solution-10435.kjsp

z WM 6.5.3. Mam problem z częścią specjalistycznych programów, które nie działają z wersją dolnobelkową. Czy jest możliwy downgrade do wersji 6.5?
Odpowiedz Firefox Windows XP/2003
Tak, wystarczy wgrać zwykły 6.5 z belką na górze lub 6.1.
[Obrazek: cm3i.png]

| CyanogenMod 9 ★ 4.0.3 ★ | Semaphore ICS 0.8.1 | VoodooSound | BLN |
Odpowiedz Firefox Windows 7
A skąd można pobrać czystą instalkę windowsa? Urządzenie jest dość specjalistyczne i producent nie udostępnia romu.
Odpowiedz Google Chrome Windows XP/2003
nie ma czegos takiego jak czysta instalka windowsa
S9+ || ROM: Stock 8.0

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Czyli trzeba mieć ROM od producenta i to jest jedyna opcja? Bo mam też urządzenie o model wyższe, tyle że ono właśnie pracuje na WM 6.5. Czy jest możliwość np. zgrania tamtego romu i instalacji na tym urządzeniu?
nom tylko od producenta raczej.... nie znam tego urządzenia wiec nie powiem za duzo na ten temat Smile
S9+ || ROM: Stock 8.0

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Ok, dzięki. No właśnie urządzenie jest trochę specjalistyczne...

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości