W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 6 głosów - średnia: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
omnia padła

omnia padła;/
mam mały problem z samsungiem omnią i900 ponieważ podczas wgrywania romu robiłem to na windowsie 7 poprzez windows virtual pc i nie wiem czy zawolno nacisnołem mu dodaj urządzenie po tym jak sie wyłaczył ale skutek jest taki że omnia włącza mi sie do napisu omnia i ani odrobinki dalej widoczna przez usb też jest tylko chwile zaraz po właczeniu a póżniej znika próbowałem wgrywać roma przez grand prixa i niestety nic to nie dało więc chciałbym usłyszeć jakieś rady co z tym fantem teraz zrobić ponieważ wydaje mi się że chodzi o softa a nie o jakąś usterke bardziej mechaniczną jak spalenie płyty itp każda rada przydatna telefon jest dość stary a ma już i tak nowszy ale z chcecią spróbowałbym go postawić na nowo w końcu tyle razem przeżylismyBig Grin
Odpowiedz Firefox Windows 7
Wgraj soft jeszcze raz, z pliku exe na kompie z XP. Najlepiej SAHJ3, a potem nadgraj sobie dowolny inny. Nie obawiaj się, bootloader jest zapewne ok Smile
Nie gap się! Buduj z nami MoDaCo.pl
Odpowiedz Internet Explorer Windows 7
rozumiem że nie mogę tego zrobic przez windows xp mode? no i problem jest w tym że na bardzo krótko tel jest widoczny przez usb ale jasna sprawa że spróbuje i napisze jak poszło
szukałem tego temtu tylko że we wszystkich przypadkach jakie udało mi się znaleść sytuacja wygladała nieco inaczej ponieważ telefon w tamtych przypadkach wogóle się nie włączał i nie widziało go przez usb
Odpowiedz Opera Windows 7
Ważne, że bootloader działa. Spokojnie wgraj pod XP, nie zapomnij tylko o uprzedniej instalacji sterowników. Wszystko opisane tu na forum w dziale i900. Powodzenia!
Odpowiedz Opera
wszystko ruszyło bardzo ładnie PDA 1 pszeskoczyło pieknie STEP1 doszło do 100% i tak już stoi z 20 minut i zastanawiam się co teraz ale chyba będe zmuszomy odłączyc bo to juz chyba za długo zaczekam jeszcze z 20 minut w czekam na ewentualne rady
żyje!!!!!! ponowiłem próbe i się udało za pierwszym razem chyba za wolno nacisnołem start po wykryciu go za pierwszym razem bo za drugim poszło bez prblemów i system stoji narazie walcze z synchronizacją ekranu i nie mogę go ustawić żeby przejść dalej le to juz mały pikuś w porównaniu do tego co było także wielkie dzięki "malymon" masz u mnie flaszke i słoik ogórków kiszonych na zagrycheBig Grin
Odpowiedz Opera Windows 7
Czas naciśnięcia "Start" nie ma tu wpływu. Rom się nie wgrał poprawnie, albo mieszały jakieś pozostałości poprzednika. Swoją drogą - XP to najpewniejsza droga do sukcesu w i900. Cieszę się, że pomogło. Romów masz do wyboru, do koloru w dziale i900 romy, więc na pewno znajdziesz ten "swój". Pozdrawiam. Smile
Odpowiedz Internet Explorer Windows XP/2003

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości