W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 9 głosów - średnia: 3.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
połączenia wifi edge 3g

Połączenia wifi/ edge/3G
Cześć i czołem. Zaktualizowałem sobie ROMka w swojej omni z SAHH do SAID a wczoraj z kolei postawiłem sobie 6.5 o Ryrzego z Manilką i jednej rzeczy nie jestem w stanie opanować i ew. ujarzmić... Jak już gdzieś wyczytałem wifi w czasie uśpienia będzie mi się rozłączał bo funkcja oszczędności wifi działa zawsze - OK to zaakceptowania chociaż trudno będzie ( w SAHHu fajnie to działało a raczej nie działało czyt. wifi zawsze było aktywne) a tu kiszka. Problem w tym że jak mam aktywne np. mobile GG czy cokolwiek co z netem się łączy to Telefon szuka alternatywy i na przykład łączy się przez 3G czy tam EDGE co akurat ma dostępne. Jest jakiś sposób uniknięcia takich połączeń?? Oczywiście nie chce całkowicie de-konfigurować sobie tych transmisji tylko zmusić tel. do niełączenia się z automatu w przypadku utracenia WIFI.

dzięki i pzdr. dla Wszystkich
TeErZet
Odpowiedz Firefox Windows XP/2003
(02-11-2010, 11:34 AM)tatarus napisał(a): Cześć i czołem. Zaktualizowałem sobie ROMka w swojej omni z SAHH do SAID a wczoraj z kolei postawiłem sobie 6.5 o Ryrzego z Manilką i jednej rzeczy nie jestem w stanie opanować i ew. ujarzmić... Jak już gdzieś wyczytałem wifi w czasie uśpienia będzie mi się rozłączał bo funkcja oszczędności wifi działa zawsze - OK to zaakceptowania chociaż trudno będzie ( w SAHHu fajnie to działało a raczej nie działało czyt. wifi zawsze było aktywne) a tu kiszka. Problem w tym że jak mam aktywne np. mobile GG czy cokolwiek co z netem się łączy to Telefon szuka alternatywy i na przykład łączy się przez 3G czy tam EDGE co akurat ma dostępne. Jest jakiś sposób uniknięcia takich połączeń?? Oczywiście nie chce całkowicie de-konfigurować sobie tych transmisji tylko zmusić tel. do niełączenia się z automatu w przypadku utracenia WIFI.

dzięki i pzdr. dla Wszystkich
TeErZet
Jak masz rom Ryrzego to jest w nim zainstalowany program NoData, użyj jego żeby wyłączyć internet, MMS możesz sobie zostawić jak chcesz.
!!! Nie pomagam na PW od tego jest forum !!!

(02-11-2010, 12:49 PM)simono napisał(a): Jak masz rom Ryrzego to jest w nim zainstalowany program NoData, użyj jego żeby wyłączyć internet, MMS możesz sobie zostawić jak chcesz.

Dzięki za błyskawiczną odpSmile NoData działa wyśmienicie.

Pzdr
Ponoć działa też przestawienie w ustawieniach karty wifi: Karta sieciowa łączy się z: Work lub Praca. Wtedy będzie korzystać tylko z wifi.
Xiaomi MI6 64GB | MIUI 9.2 | Stock Kernel | Slim Case
IPAD Air WiFi 16GB | iOS 11.x | ESR Flip Cover
Odpowiedz Opera Windows 7

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości