W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 36 głosów - średnia: 3.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
czy da się odblokować androida jak zapomniało hasła

czy da się odblokować androida jak się zapomniało hasła
witam, tak jak w temacie czy da się jakoś zresetować androida by nie pytał o hasło bo nie mogę dostać się do telefonu.
Z góry dziękuję za pomoc.
wejdz w recovery o ile posiadasz, nie znam kombinacji na i8000 i wipe data/factory reset to jedyne rozwiazanie jesli nie znasz hasla dostepu do urzadzenia, tylko wiedz ze stracisz wszytkie dane aplikacji, czyli savy gier ustawienia programow, bedziesz mial tak jak bys wgral swiezo rom'a
Jeżeli kolega pisze w dobrym dziale to Vol+ + Home + Power i tam jest o ile ma kolega odblokowany to dostaniesz sie do Recovery. Arti a skąd pomysł o i8000 hmm?
było wcześniej w profilu I8000 Smile też widziałem
S20 Ultra || ROM: Stock

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
A chyba że tak hehe Big Grin
jedynie wgranie nowego softu pomogło ale już wszystko działa pięknie Smile dziękuję za pomoc Smile
! Wiadomość wysyłana automatycznie !

Ten wątek został zamknięty, jeśli masz jakieś zastrzeżenia zgłoś je do administracji lub bezpośrednio autorowi tej wiadomości.
S20 Ultra || ROM: Stock

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości