W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 34 głosów - średnia: 2.85
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
pocket pc z najlepszą baterią

Pocket PC z najlepszą baterią
koniec OT bo zamknę...
S9+ || ROM: Stock 8.0

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz Firefox Windows XP/2003
Miałem kiedyś Samsunga i780 i wydaje mi się że lepiej trzymał na baterii od takiej Omni. Na Automapie równe 3 godziny wytrzymał, a w Omni to nie wiem czy 2 godziny pociągnie. Tak samo w normalnym użytkowaniu 2 doby wytrzymywał a teraz w Omni góra doba przy moim użytkowaniu.
omnia 2 zwykle uzywanie 3-5 dni... Smile ta sama bateria co w o1, ale duzo lepiej dziala... każdy Ci to powie
S9+ || ROM: Stock 8.0

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
(09-25-2010, 08:47 AM)Ramirez napisał(a): Miałem kiedyś Samsunga i780 i wydaje mi się że lepiej trzymał na baterii od takiej Omni. Na Automapie równe 3 godziny wytrzymał, a w Omni to nie wiem czy 2 godziny pociągnie....
Pociągnie 4h. Z włączonym BT (zestaw HF).

Pozdrawiam

. : Uszczęśliwić kobietę nie jest trudno - o wiele trudniej jest samemu przy tym pozostać szczęśliwym : .
Odpowiedz Internet Explorer Windows 7
Zdecydowanie O2. Od ponad roku używam i nie myślę o zamianie na inny.
panowie to w dużej mierze zależy od tego ile kto używa telefonu, mi bateria od nowości trzyma tylko 2 dni bo dużo używam komy a jak byłem nie dawno na wakacjach to 5 dni bez ładowania Smile mój ojciec ma samsung galaxy lite i jemu z niezbyt częstym użytkowaniem bateria trzyma 3 dni
Odpowiedz Opera Windows 7

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości