W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 26 głosów - średnia: 2.65
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
romy na których działa mysz optyczna

Romy na których działa mysz optyczna
Tak jak w temacie. Czy znacie jakiś rom wm6.5 na którym by ona działała?
Odpowiedz
nie ma takiego... Działa tylko na oryginalnym buildzie 20270...
S20 Ultra || ROM: Stock

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz
(02-08-2010, 04:13 PM)Ryrzy napisał(a): nie ma takiego... Działa tylko na oryginalnym buildzie 20270...

na wm 6.1
Odpowiedz
Nie na WM6.1 tylko na buildzie 20270, na innych buildach 6.1 działa tak samo jak na 6.5 czyli nie działa.
Oneplus 7T 8/128GB | Oxygen OS Android 11 | Stock Kernel | Supcase UB Style

Samsung Galaxy Watch 3 | Ringke Air Sport

IPAD 10.2 (2019) | iOS 14.x | ESR Flip Cover
Odpowiedz
(02-08-2010, 08:37 PM)Toldo napisał(a): Nie na WM6.1 tylko na buildzie 20270, na innych buildach 6.1 działa tak samo jak na 6.5 czyli nie działa.

i o to mi chodzilo Smile chcialem dopowiedziec, ze to bulid wm 6.1 bo zaraz byloby "a skad pobrac bulid 20270 wm 6.5?" Smile
Odpowiedz
A tutaj podobno działa mysz, tak przynajmniej napisał Mietas, build 21057:
Kod:
http://www.modaco.pl/showthread.php?tid=770

Pan Admin lubuje się we swej władzy. Uwielbia dokopoać. Pozdrawiam Panie Ryrzy.

Odpowiedz
Oczywiście działa mysz jeśli użyje sie GWES.exe z domyślnego buildu w innym. A mietasowi udało sie tego dokonać podobno bez podmianki.

btw. Patrz na datę tego tematu, a tematu mietasa.
btw. uwielbiam władze i korzystać z niej jeśli zachodzi taka potrzeba, a Twoje rozdawania reputacji nie ma żadnej podstawy za co otrzymujesz miesięczne 5 pkt karnych. Nie pierwszy raz sie to zdarza Panie ahusejko
S20 Ultra || ROM: Stock

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości