W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 10 głosów - średnia: 2.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
showcase wykluczenia zmiana działania close on tab

Showcase - wykluczenia,zmiana działania close on tab
Rozwiązanie problemu minimalizacji po kliknięciu X w romach powyżej buildu 23017
oraz dodanie programów do listy wyjątków, których Showcase nie zakmnie po minimalizacji/kliknięciu w X, można je zamknąć tylko z poziomu programu (najczęściej przez Menu -> zamknij/zakończ)
Kod:
zmian dokonujemy w kluczu:
[HKEY_CURRENT_USER\Software\e-Natives Technology\Showcase]

Kod:
"ExcludeProc"
Type: String
Description: Excluded Processes
Value: use ";" as separator
Default: "MobileShell.exe;manila.exe;Manila2D.exe;repllog.exe;ilock2.exe;palringo.exe"
Tutaj dodajemy programy, których Showcase ma nie zamykać.
Dodane programy oddzielamy średnikami.
Procesy dodane do wykluczeń nie będą się wyświetlać na liście w Showcase.

Kod:
"SUITE_CloseOnTap"
Type: DWORD
Description: Default tap on X Button will terminated process, Tap and Hold will minimize. If disabled it will reversed
Value: 1 = enabled, 0 = disabled
Default: 0
Domyślnie (ustawienie na 0) programy są zamykane po naciśnięciu X, a po przytrzymaniu X-a minimalizowane. Zmiana wartości na 1 zamienia działanie tych przycisków.

Pozostałe wpisy bez zmian (pełna lista wpisów, wraz z opisami w załączniku).

Załączone pliki
.txt   showcase-reg.txt (Rozmiar: 2.21 KB / Pobrań: 47)
pomogłem?
daj plusa
Odpowiedz
(02-08-2010, 03:47 PM)g.a.polak napisał(a): Domyślnie (ustawienie na 0) programy są zamykane po naciśnięciu X, a po przytrzymaniu X-a minimalizowane.

Witam
Szukam możliwości właśnie takiej edycji przycisku X ale w HTC Task Manager (obecna wersja umożliwia proces zamykania i minimalizowania ale odwrotnie tj.: klik X minimalizuje, klik/przytrzymanie X zamyka, lub X zamyka zawsze ), dałoby się jakoś odwrócić te funkcje tak jak w showcase ?
Kombinowałem w rejestrze z ustawieniami na wzór w/w showcase, ale bez zmian.
Można prosić o pomoc i zainteresowanie moim pytaniem ?
Przepraszam że "wcinam się" z HTC Task Manager w wątek ShowCase, ale widzę że, są tu ludzie co potrafią kombinować i może tu znajdę pomoc i rozwiązanie mojego problemu.
Pozdrawiam
Piotr
Odpowiedz
przy ustawieniach
zaznaczone opcje
Kod:
Przycisk "X" zamyka programy
i
Kod:
Klikniecie i przytrzymanie "X" zamyka program
powoduje ze po krótkim kliknieciu "X" programy sie minimalizują

zaznaczenie
Kod:
klikniecie "X" zamyka program
powoduje ze długo przytrzymany X minimalizuje

ot i wszystko
potestuj

a swoją drogą to polecam Nanling Quick Menu
poza innymi funkcjonalnościami (takimi jak menu programów uruchomionych dostępne z górnej belki)
ma też zaawansowane opcje zamykania programów można ustawić aby przycisk OK zamykał program oraz opcje Xa (zamykanie i minimalizacja)
a pozatym wyjątkowo przyjazne dodawanie wyjątków do programów które mają się automatycznie nie zamykać

też potestuj
program dostępny tutaj:
łącze do Nanling QuickMenu
pomogłem?
daj plusa
Odpowiedz
(02-18-2010, 11:58 AM)g.a.polak napisał(a): przy ustawieniach
zaznaczone opcje
Kod:
Przycisk "X" zamyka programy
i
Kod:
Klikniecie i przytrzymanie "X" zamyka program
powoduje ze po krótkim kliknieciu "X" programy sie minimalizują

zaznaczenie
Kod:
klikniecie "X" zamyka program
powoduje ze długo przytrzymany X minimalizuje

ot i wszystko
potestuj

Witam, no niestety takie ustawienia jak podałeś powodują
klik X minimalizuje a chciałbym aby zamykał
klik/przytrzymanie zamyka a chciałbym aby minimalizowało
czyli dokładnie odwrotnie jak jest obecnie.
I co, da się z tym coś zrobić ?
Dzięki za zainteresowanie tematem.
Pozdrawiam
Piotr
Odpowiedz
[Obrazek: ynvh2.png]
no to zaznacz opcje:
przycisk x zamyka programy
oraz
kliknięcie x zamyka program
czyli 2 pierwsze od góry
i jak klikniesz X to go zamknie a jak przytrzymasz to powinien zminimalizować

a jesli masz programy któe nie mają być zamykane to je dodaj do wykluczeń (długo kliknij na program a potem dodaj do wykluczeń)
[Obrazek: 5ff435.png]

taki program da sie zamknąć tylko z menu programu
pomogłem?
daj plusa
Odpowiedz
Mam jeszcze pytanie, jaka to wersja ShowCase prezentowana w pierwszym poście bo zacząłem testować, miałem wersję RC2, Showcase 1.0.0 i 1.0.1b ale żadna z wymienionych nie miała możliwości takiej edycji w rejestrze jak prezentowana przez Ciebie.
Odpowiedz
g.a.polak -> Coś mi się wydaje że pomyliłeś sie z HTC Task managerem.... a przynajmniej ten jest na screenach
S20 Ultra || ROM: Stock

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz
(02-18-2010, 04:51 PM)Ryrzy napisał(a): g.a.polak -> Coś mi się wydaje że pomyliłeś sie z HTC Task managerem.... a przynajmniej ten jest na screenach
Nic nie pomyliłem, skoro nie można znaleźć rozwiązania problemu dotyczącego HTC Task Manager to postanowiłem przetestować ShowCase i stąd było moje pytanie w ostatnim poście.
Odpowiedz
si
silver pytał o HTC task Man
pomogłem?
daj plusa
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości