W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 19 głosów - średnia: 2.95
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
naprawa omni przez odczepienie pamięci flash

Naprawa omni przez odczepienie pamięci flash
Na jednym forum znalazłem taką wiadomość:

Cytat:Jeśli padnie wam telefon tak że będzie mrugać tylko żółty znak ostrzegawczy i nic niemożna zrobić to jest szansa na podniesienie go.

Trzeba otworzyć telefon i odczepić pamięć flash i wtedy ponownie spróbować wgrać soft. Po czym podłączyć pamięć. Podnosiliśmy tak Omnie w serwisie samsunga w Holandii.

Dzieje się tak dlatego że jak wgrywa się soft to wgrywamy go do jednej pamięci i telefon kopiuje go sobie na drugi flash (dlatego pierwsze uruchomienie trwa trochę dłużej) i dopiero następuje uruchomienie. Gdy odłączymy ta pamięć co blokuje telefon możemy wgrać soft. Następnie podłączamy pamięć i powinno śmigać.

Pamięć jest pod kowerem płyty głównej na flexie (na taśmie).
Jeśli ktoś niema pewności że potrafi otworzyć telefon i podjąć ta próbę niech lepiej nie zaczyna.

Większość telefonów dało się tak podnieść, zawsze warto spróbować, szczególnie jeśli ktoś niema gwarancji itp.

Ale jest to metoda dla osób z doświadczeniem w podobnych sytuacjach.

Jestem ciekaw czy ktoś próbował tym sposobem i czy działa?
Bzdura... jak masz żółty wykrzyknik wystarczy wgrać ROM raz jeszcze, zawsze działa
S20 Ultra || ROM: Stock

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości