[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 31 głosów - średnia: 2.58
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
porówanie ofert play plus t mobile

Porówanie ofert Play, Plus, T-mobile
Jestem użytkownikiem sieci Plus Gsm ( Simplus)od bardzo dawana, ciekawi mnie jak wyglądają inne sieci komórkowe na tle mojej sieci. Mały opis mojej taryfy i opcji które wykupuje:

Plus GSM ( Simplus)
- pakiet minut 200min za 10pln
- pakiet sms 500 za 5pln
-pakiet internet 150mb 9pln / 500mb 15pln
- koszt rozmowy w sieci naliczanie sekundowe
- poza siecią 59gr

Prosiłbym o wasze opinie co do mojej sieci i wskazówki która sieć wygląda lepiej na przykładach waszego użytkowania.
Odpowiedz Firefox Windows 7
Play (Play Fresh - karta)

Moja taryfa to darmowe smsy do wszystkich sieci ich ilość oraz data ważności zalezna od doładowania.

- Koszt rozmowy do wszystkich sieci 29gr/min (naliczanie sekundowe)
- Sms do wszystkich sieci 9gr / 19 gr MMS do wszystkich sieci.

Korzystam również z pakietów
- Pakiet nieograniczone do play 10zl/30dni
- Pakiet 30zł za 10zł (do wykorzystania na wszystko prócz kupna pakietów)
- Pakiety internetowe od 7zł (100MB) do 25zł (1GB) ps. 200MB za 9zł - porównanie do Twojej sieci.

Poniżej masz linka do opcji taryfowych na karte.

Kod:
http://www.play.pl/pl/oferta/play-karta/opcje/index.html
Odpowiedz Opera Windows 7
Również korzystam z Play fresh

Moja taryfa to darmowe połączenia i sms z wszystkimi numerami sieci play.
W gratisie za doładowanie dostaje nielimitowane rozmowy i sms w play np. za 10 zł 10 dni za free w play , za 30 zł 30 dni .Oczywiście kasa na koncie zostaje
Korzystam z pakietu 200 mb za 9 zł ,500mb 15 zł /30dni
Jest jeszcze kilka różnych pakietów do wyboru na sms, rozmowy i pakiet danych

I wielki bonus od Play jak zdecydujesz się na zmianę swojego operatora na Play fresh to 60 zł na 3 miesiące do wykorzystanie na połączenia i sms do wszystkich sieci .

Jak ktoś zna lepsza ofertę na kartę to chętnie ją poznam Big Grin
Pomogłem? Cieszę się.Kliknij
To i ja się dorzucę, wprawdzie z abo ale głos na korzyść Playa.

Taryfa Long Play 99
Abo - 99 pln
W cenie pakiet 99 zł na połączenia i smsy do wszystkich sieci, nieograniczone połączenia w sieci Play (free), do tego pakiet Internet w telefonie 100 mb za 10 pln (działa na nadajnikach Plusa i Play). Jeszcze nie zdarzyło wykorzystać całego abo (nie licząc neta).
Xiaomi MI6 64GB | MIUI 9.2 | Stock Kernel | Slim Case
IPAD Air WiFi 16GB | iOS 11.x | ESR Flip Cover
Odpowiedz Opera Windows 7
Jak wybiore jedną z opcji
Kod:
http://www.play.pl/pl/oferta/play-karta/opcje/index.html
"All Inclusive Rozmowy w Play", "All Inclusive SMS"... to czy do tego moge jeszcze wykupić smsy, minuty do wszystkich + internet ? w cenach podanych wyżej ? 5pln, 6pln i 9pln lub 15pln ?
To co masz w danej taryfie po doladowaniu za darmo tego nie mozesz dodatkowo wykupic w pakiecie.
Odpowiedz Google Chrome Windows 7
w play przedłużałem umowę wszystko ładnie powiedziałem co chcę pani pozaznaczała powiedziała ze internet w abonamencie a jak się okazało doliczają 10pln kończy sie umowa wracam ponownie do plusa do tego punkty na firmę zbieram.
Odpowiedz Internet Explorer Windows XP/2003
Jeżeli chodzi o doliczanie 10zl za neta to jest to zależne od taryfy widocznie jakąś małą brałeś. Wink
Odpowiedz Opera Linux
Uuuu też w playu oszukują.Smile
.

Odpowiedz Opera Linux
Tak jest jak ktoś nie dowie się dokładnie co i jak. Ja przeniosłem 2 numery z plusa do play i żadnych dopłat do internetu nie mam. Została mi jeszcze jedna umowa w plusie (jeszcze 6 miesięcy) i jak się będzie kończyć to przenoszę do play.

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk
Odpowiedz Firefox

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości