W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 15 głosów - średnia: 2.87
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
kalendarz manillla 2

Kalendarz Manillla 2.0
no tak ale mi nie chce sie wybudzić na czerwonej a to by mi nawet odpowiadoło, czasami wybudza się na zielonej ale nie zawsze, mam włączone smart lock i działa ok tylko to wybudzanie, AEButom mam zainstalowane ale jeszcze nie próbowałem z wybudzaniem. Dzięki za zainteresowanie, zerknę do odpowiedniego wątku i sorry za off topic.
Odpowiedz Firefox Windows XP/2003
Albo rybka albo pipka, z włączonym Smartlockiem mogą być problemy z wybudzaniem czerwoną słuchawką.
Xiaomi MI6 64GB | MIUI 9.2 | Stock Kernel | Slim Case
IPAD Air WiFi 16GB | iOS 11.x | ESR Flip Cover
Odpowiedz Opera Windows 7
(03-24-2010, 10:42 PM)Toldo napisał(a): Albo rybka albo pipka, z włączonym Smartlockiem mogą być problemy z wybudzaniem czerwoną słuchawką.

jeśli chodzi o problem z wybudzaniem czerwoną słuchawką w smart lock to już chyba wiem co jest przyczyną, jeśli zaznaczę opcję: lock after suspend to automatycznie zaznacza się opcja deep lock, która dezaktywuje przyciski, nie ma możliwości odznaczyć tej opcji.
(03-25-2010, 09:59 PM)hanibal0 napisał(a):
(03-24-2010, 10:42 PM)Toldo napisał(a): Albo rybka albo pipka, z włączonym Smartlockiem mogą być problemy z wybudzaniem czerwoną słuchawką.

jeśli chodzi o problem z wybudzaniem czerwoną słuchawką w smart lock to już chyba wiem co jest przyczyną, jeśli zaznaczę opcję: lock after suspend to automatycznie zaznacza się opcja deep lock, która dezaktywuje przyciski, nie ma możliwości odznaczyć tej opcji.

A ja się nie zgodzę, używam manili i smartlocka i telefon wybudza sie po naciśnięciu czerwonej słuchawki, tylko trzeba ja troszkę przytrzymać.

Kolejną opcją jest zmiana ustawień na wybudzenie dowolnym klawiszem.
Start -> ustawienia -> Osobisty -> przyciski -> zakładka nr. 4 przyciski przebudzenia -> dowolny przycisk
Telefon: SGH-i900 Omnia
Rom: Test i900SAID2/21054M by Ryrzy
RadioRom: i900PUJA1
Udało mi się tobie pomóc?
Kliknij [Obrazek: thumbsup.gif], to nic nie kosztujeWink
Odpowiedz Opera Windows 7
Ryrzy, w którym romie będzie domyślny ten kalendarz z OL?
Odpowiedz Firefox Windows 7
Witam. Nie mogę znaleźć odpowiedzi na moje pytanie.
Może objaśnię: często używam kalendarza w którym jak jest przeddzień np. spotkania wyświetlana jest informacja na "pulpicie" - i to jest super, ale problem się zaczyna gry czerwoną słuchawką zablokuje ekran - i znów na nim znajduje się informacja o spotkaniu szkopuł w tym że jest już np. dwa dni po spotkaniu a na "zablokowanym wyświetlaczu" nadal mi pokazuje tą informację. Aby ją skasować trzeba robić soft reset.
Moja prośba: czy jest wyjście aby wyłączyć w trybie zablokowania ekranu info z kalendarza - ponieważ dziwne by było żebym musiał robić zawsze reset softu.
Dzięki za pomoc!!!

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości