W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 30 głosów - średnia: 2.4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
wyświetlanie nazwy operatora

Wyświetlanie nazwy operatora
T-Mobile przejęło Erę. Od 05.06.2011 nazwa T-Mobile ma być wyświetlana automatycznie.Na moim Samsungu i900 pozostaje nadal Era.Co zrobić aby telefon wyświetlał T-Mobile?
Odpowiedz Google Chrome Windows 7
Aby była zmieniona nazwa musi ona być zakodowana w karcie sim. Więc albo ręcznie wybierzesz sobie T-Mobile w ustawieniach sieci (co nie gwarantuje zmiany nazwy wyświetlanej sieci) lub wybrać sie do operatora po nową simke.
Odpowiedz Opera Windows 7
Mój znajomy ma Samsung Galaxy S zakupiony w Erze z kartą operatora. Napis operatora T-Mobile wyświetlił się automatycznie. Co do ustawień w telefonie to u mnie się nie da ponieważ wchodząc w "usawienia operatora" mam do wyboruTonguelus,Era,Orange,Pley iHeyah. Tu wybierając operatora wszystkie ustawienia dokonują się automatycznie.
telefon ma baze nazw operatorów i jesli w niej jest pod mcc 26002 Era a nie Tmobile to bedzie wyswietlac Era, chyba ze karta sim każe mu inaczej, moze byc tak ze niektore telefony odczytuja nazwe z btsów (nadajnikow) i taka wyświetlaja... ta sama sytuacja byla idea - orange , na poczatku we wszystkich tel mialem Idea milego dnia... dopiero na nowszych telefonach z odswierzonym softem z bazą Orange a nie idea dzialalo Orange... a karte mam nadal stara idea Smile
S9+ || ROM: Stock 8.0

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz Firefox Windows XP/2003
Właśnie uporałem się z tym zagadnieniem! Poprostu wyłączyłem telefon,wyciągnąłem baterię i kartę. Ponownie wszystko złożyłem. Włączyłem telefon i pojawiła się nazwa T-Mobile!
no nieźle Smile
S9+ || ROM: Stock 8.0

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz Firefox Windows XP/2003
2dni temu włożyłem kartę Orange mojej żony do Omni2, ku mojemu zdziwieniu wyświetliła się nazwa operatora "Miłego dnia" ... karta ma ok 6-7 lat, gdzie na kupionej w marcu wyświetla się Orange. Więc chyba rodzaj karty i jej soft też ma jakieś znaczenie.
Odpowiedz Firefox Windows 7

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości