W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 16 głosów - średnia: 3.19
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
jak przywrocic oryginalny sterownik baterii? rom ze zintegrowanym sterownikiem 1

Jak przywrocic oryginalny sterownik baterii? Rom ze zintegrowanym sterownikiem 1%
Witam, wgrałem ROM Gariusa 5.1. Ma on wbudowany sterownik baterii 1%. Chciałbym zmienić go na standardowy z krokiem 10%, gdyz ten 1% pokazuje czasem głupoty. Potrzebuję oryginalnego pliku zylonite_battdrvr.dll Szukałem na modaco.com, ale plik stamtąd nie działa. Ma ktoś może sposób na przywrócenie oryginalnego pliku. Skopiować z inngo ROMU nie da rady. Komunikat Acces Denied
Kombinowałem już z dumpem z innego romu ale jedyne co zdobyłem, to takie coś, patrz załącznik

Załączone pliki
.zip   zylonite_battdrvr.dll.zip (Rozmiar: 17.17 KB / Pobrań: 20)
Odpowiedz Firefox Windows 7
1. Spróbuj skopiować Total Commanderem
2. W SKTools jest opcja przywracania podmienionych plików rom
Odpowiedz Opera Linux
(07-06-2011, 11:14 PM)arturx napisał(a): 1. Spróbuj skopiować Total Commanderem
2. W SKTools jest opcja przywracania podmienionych plików rom
Tylko, że ten rom ma wbudowany sterownik 1% jak domyślny. Nie ma czego przywrócić, bo i tak będzie 1%
Nie ma nikt pliku oryginalnego zylonite_battdrvr.dll?
Jeśli nie, to może krótki instruktaż jak przerobić ten 1% z powrotem do oryginalnego ustawienia?
Odpowiedz Firefox Windows 7

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości