W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 42 głosów - średnia: 3.29
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
wm6 1 rom sahj3 lite final

[ROM] [WM6.1] ROM SAHJ3 Lite Final
Na do pobrania dla chętnych ROM mojej "produkcji" i900-HIB_0135-HJ3-Final.rar (57,6 MB) oparty o ostatni oficjalny ROM PL ze strony Samsunga SAHJ3. Zmiany polegają na zwiększeniu dostępnej pamięci poprzez usunięcie, m.in. Shozu, Tapet Samsunga, dzwonków, Tv Out, Google Maps, Google Launcher, Menu Główne, Photoslides, Podcasts i RssReader, kalkulator ... i coś tam jeszcze. W ten sposób uzyskałem sporo więcej pamięci na aplikacje, których naprawdę używam (po zainstalowaniu dużej ilości programów pozostaje jeszcze ok.50 MB RAM) nie tracąc nic ze stabilności i długiej pracy baterii na tym uważam najlepszym oficjalnym ROM-ie PL. Dodałem :
1.No Data.
2.Pim Backup.
3.Zaktualizowałem NET CF do wersji 3.5.
Gwarantuję 100% satysfakcji i zero błędów.

Kod:
http://chomikuj.pl/bigbubu/androidomnia/i900+soft/i900-HIB_0135-HJ3-Final,1344144630.exe

PS. Na załączonym screenie mój Today z zainstalowanym SPB MS i MobileShell 3.5.2

Załączone pliki Miniatury

i900 Omnia Final Lite by Zibias, RadioRomXXHJ1
i8000 i8000NXXJI1, RadioRomi8000XXJF1
Odpowiedz Opera Windows 7
A mógłbyś proszę zibias podać ile jest po pierwszym wgarniu tego ROM-ika wolnej pamięci ?
Pomogłem? Wstawiłem fajny program? Podreperuj moją reputację Big Grin
Odpowiedz Opera Windows XP/2003
Szkoda że TVout wywaliłeś. Niektórzy używają... Kalkulator? Też się przydaje...
Xiaomi MI6 64GB | MIUI 9.2 | Stock Kernel | Slim Case
IPAD Air WiFi 16GB | iOS 11.x | ESR Flip Cover
Raczej chyba super, że usunął! Samemu można dograć to co się chce np HTC kalkulator a nie klasyczny. Proponuje wpisać "omnia TVout.cab" oraz odpowiednik tylko, że z kalkulatorem. Da się wszystko wgrać i odnaleźć tylko trzeba mieć chęci, a nie tylko talent do narzekania... Pozdrawiam
Odpowiedz Firefox Windows XP/2003
Taa... talent do narzekań... Pamiętaj tylko że jeśli coś wgotujesz w rom, to jest to skompresowane i zajmuje mniej miejsca niż jak to osobno zainstalujesz Wink
Xiaomi MI6 64GB | MIUI 9.2 | Stock Kernel | Slim Case
IPAD Air WiFi 16GB | iOS 11.x | ESR Flip Cover
Osobiście polecam instalować więc na mojej pamięci tego typu programy
Czy ktoś testował?HuhJakie wrażenia?
Odpowiedz Internet Explorer Windows 7
Już ściągam zeby przetestować. Dam znać jak się romik spisuje. Smile
Zaktualizowałem ROM i zapraszam użytkowników "wiernych" WM 6.1 do ściągania i używaniaSmile
Odpowiedz Internet Explorer Windows 7
Właśnie zassałem dziada xD
Jutro napisze jak śmiga Wink
Odpowiedz Firefox Windows 7

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości