W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 33 głosów - średnia: 2.85
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
galaxy ace vs motorola milestone

Galaxy Ace vs Motorola Milestone
Mam zamiar zakupić jakiś telefon z androidem ... myślałem nad tymi opcjami, ale nie mogę się zdecydować. Jak myślicie który telefon lepszy?
Na czym polega bootloader i czy bardzo przeszkadza?
Jaki telefon byście wybrali?

z góry Dziękuje
Odpowiedz
Milestone jest znacznie wydajniejsza. Mimo swojego wieku/stażu nic nie straciła z funkcjonalności i uroku. Mimo zablokowanego bootloadera (o którym dalej) powstają na nią romy, nawet Cyanogenmod bodajże. Poza dobrym procesorem, który można podkręcić nawet do 1GHZ i wydajnym układem graficznym Milestone ma niestety mało ramu jak na dzisiejsze czasy - tylko 256mb. Ace natomiast jest stosunkowo nowym modelem, przez co wsparcie na forach jest ubogie (dosłownie dwa romy gotowane). Wydajność jest niezła jak na tę klasę urządzenia, ale mniejsza niż Milestone. Mimo szybszego procka (na papierze) Ace jest mniej wydajny od Milestone. Generalnie są to urządzenia z dwóch różnych półek, a cenę mają podobną bo róznią się wiekiem. Z tych dwóch zapewne wybrałbym Motorolę, ale też rozejrzałbym się za jakąś alternatywą dla tych dwóch.

Co do drugiej części pytania, Bootloader to część softu odpowiadająca za ładowanie obrazu systemu. Nie wiem w czym ma przeszkadzać?
Oneplus 7T 8/128GB | Oxygen OS Android 11 | Stock Kernel | Supcase UB Style

Samsung Galaxy Watch 3 | Ringke Air Sport

IPAD 10.2 (2019) | iOS 14.x | ESR Flip Cover
Odpowiedz
Ja osobiscie wybralbym Milestone, bo jak tu opisal kolega jest wydajniejszym sprzetem za w miare rozsadna cene, ale jest starszym telefonem wiec wybor nalezy do Ciebie.
Odpowiedz
A jakie inne telefony polecacie (nie za drogie) ?
Odpowiedz
(06-19-2011, 08:51 AM)gonzalinho napisał(a): A jakie inne telefony polecacie (nie za drogie) ?
Jeżeli już, to określ się z ceną.

Samsung Galaxy NOTE N7000 16GB + MicroSD Platinet 16GB cls4
PA 2.99 betaNINE.9+ 4.2.1 | Modem: LSC | Thor Kernel v0.34.1
CPU: 2x1.4GHz@2x1.6GHz | GPU: 400MHZ
Odpowiedz
tak do ok. 800 zł
Odpowiedz
Za takie piniądze to już wypasiony telefon kupisz taki jak HD2 i SGS. Oczywiście w cenach okazyjnych albo po dołożeniu kilku złotych.Wink
.

Odpowiedz
HTC Desire tez wyrwiesz w tej cenie
S20 Ultra || ROM: Stock

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz
Do 800 PLN ciężko będzie wyrwać ładnego HD2 czy też SGSa, chyba, że dołożysz 200 zł Big Grin
Jednak jak jest to twarda kwota(800zł) to lepiej wziąć Desire tak jak Ryrzy mówi Smile
Zanim o coś zapytasz użyj opcji SZUKAJ

Jeśli ci pomogłem daj +

Odpowiedz
To fakt. Desire też przyjemny fonik.Wink
.

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości