W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 30 głosów - średnia: 3.37
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
dyskusja nt androida w i8000

Dyskusja nt Androida w i8000
Phenom a kiedy zamierzasz coś z Andkiem wypuszczać swojej produkcji. Dobrze jakby wreszcie rozwiazano problem z szybko znikającą bateria oraz działajacy bluetooth...
Odpowiedz
Kolego pepe_lodz z informacji które ja dostałem od jednego z twórców portu Androida na O2 są takie, że prace cały czas trwają nad kernelem ale nie ma określonego czasu ich zakończenia, więc prędzej zmienisz telefon niż bedzie w pełni działający Android na O2.
Odpowiedz
no wlasnie chyba tak...
Odpowiedz
Sory za OT ale nie potrafię zrozumieć tego dziwnego pędu do wgrywania jakiś "dziwolągów" nie do końca dopracowanych... mało tego - działających tak kulawo, że szkoda sobie tym głowę zawracać - nie działa to , nie działa tamto, wiesza się, żre baterie... po diabła Wam to?
Macie takie świetne , dopracowane niemal do perfekcji Romy - jak choćby ten tutaj - na którym wszystko działa perfekcyjnie to szukacie nie wiadomo czego i nie wiadomo po co... Smile
Odpowiedz
Ale Andek jest trendi Big Grin
Nie chcesz byc trendi? Wink
Pozdrawiam

. : Uszczęśliwić kobietę nie jest trudno - o wiele trudniej jest samemu przy tym pozostać szczęśliwym : .
Odpowiedz
Hmmm akurat ten rom juz dwa razy zwieche mi zaliczył więc tak malinowo z nim nie jest. I dodam ze przy prostych czynnościach jak skończenie połączenia telefonicznego...
Odpowiedz
Nie o to chodzi. Są inne romy (Ryrzego np).
Chodzi o generalną zasadę. Romy na Windowsie pracują na O2 normalnie (poza wyjątkami) a romu na Andku pracującego nawet w miarę normalnie chyba nie ma.
Dla mnie to też masochizm.
Kończmy tego OT albo niech ktoś wytnie i przeniesie tę dyskusję we własciwsze miejsce.
Pozdrawiam

. : Uszczęśliwić kobietę nie jest trudno - o wiele trudniej jest samemu przy tym pozostać szczęśliwym : .
Odpowiedz
nikt w PL nie zrobi, ani nawet nie poprawi obecnej wersji Beta ... jedynie co można w miarę łatwo zrobić to pododawać/usuwać programy, zmieniać motywy, ikonki itp. rzeczy ... nikt chyba z tu zaglądających nie usprawni chociaż w małej mierze Andka na O2 ... dlatego wracam do gotowania romów z WM + Sense, Manila, SPB itp itd.
Odpowiedz
(06-17-2011, 03:56 PM)Phenom napisał(a): nikt w PL nie zrobi, ani nawet nie poprawi obecnej wersji Beta ... jedynie co można w miarę łatwo zrobić to pododawać/usuwać programy, zmieniać motywy, ikonki itp. rzeczy ... nikt chyba z tu zaglądających nie usprawni chociaż w małej mierze Andka na O2 ... dlatego wracam do gotowania romów z WM + Sense, Manila, SPB itp itd.

Tak się składa, że ja jestem z PL i akurat ja przygotowałem wersję beta Froyo dostępną z o2droid Angel
Co do usprawnień, to sprawdzamy właśnie czy można przeportować niektóre rzeczy z Samsunga Intercept'a (np. sensory) i może coś z tego wyjdzie.

Zaś co do romów z WM - są mulaste i to wszystkie bez wyjątku. Ale to nie wina romów a raczej małej ilości pamięci (przynajmniej wg mnie).
Odpowiedz
a android zjada tyle samo ramu co WM i jest tak samo mulasty, nie mówię tu o becie która pozostawia 40MB na starcie ale stockowej w różnych smartphonach.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości