W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 14 głosów - średnia: 2.64
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
kamera podczas nagrywania video jest czarny ekran

Kamera - podczas nagrywania video jest czarny ekran
Witam.

Jestem tu nowy no i jak przystało przeszukałem tematy odnośnie problemu związanego z kamerą tylną - niestety nie znalazłem tego co mnie dotyczy.
(mam nadzieję, że dobrze szukałem Smile )
Problem polega na tym, ze w mojej OMNI i900 z ROMem Barr2v5 i900SAID2 i ROMem tel. i900DXID1 oraz WM 6.1 nie działa nagrywanie video poprzez tyna kamerę.
Aparat chodzi cacy, a w momencie gdy przechodzę w tryb kamery ekran staje się czarny - nic nie widać. Czasem niby się pokażę obraz, ale nieruchomy i podczas rozpoczęcia nagrywania wskakuje czarny ekran i nic się nie dzieje.
Nie wiem czy to zwalone stery do tylnej kamery czy jak...? Ktoś spotkał się z tym problemem?

Z góry dzięki za podpowiedź
Wgrałem inny ROM - oryginalny SAHJ3 i kamerka działa.

TEMAT UWAŻAM ZA ZAMKNIĘTY !
! Wiadomość wysyłana automatycznie !

Ten wątek został zamknięty, jeśli masz jakieś zastrzeżenia zgłoś je do administracji lub bezpośrednio autorowi tej wiadomości.
S20 Ultra || ROM: Stock

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości