[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 21 głosów - średnia: 2.57
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
problem z operatorem plus

Problem z operatorem PLUS
Witam.
Opisuje mój problem ku przestrodze innych użytkowników.
Problem wystąpił w kwietniu polegał na tym, że operator nie dogadał się z właścicielem "masztu (komina)" na którym znajdował się nadajnik i JEDYNY nadajnik w miasteczku zniknął, a wraz z nim zasięg sieci na prawie miesiąc.
Oczywiście problem zgłoszony został niezwłocznie dzwoniąc do BOK z innej miejscowości. Zgłoszenie reklamacyjne przyjął pan konsultant z telefonicznego BOK.
Pierwsza reklamacja została odrzucona, w uzasadnieniu PLUS napisał, że nie odpowiada za brak zasięgu ze względu na warunki atmosferyczne, oraz że płacąc abonament otrzymuje aktywność karty w sieci. Po rozmowie z Panią konsultant zostałem namówiony na napisanie odwołania poprzez EBOK.PL. Odwołanie zostało odrzucone ponieważ nie zostało napisane listem poleconym do Pana Dyrektora od reklamacji (nikt w trakcie rozmowy tel z konsultantów nawet nie wspomniał o takim warunku, na decyzji odmownej (tej pierwszej) także nie było nic wspomniane o takiej drodze postępowania. Klientem tej sieci jestem ponad 10 lat - w/g aktualnej reklamy to się nazywa satysfakcja gwarantowana. Dobrze, że wychodzą mi teraz 3 numery to przeniosę je do innej sieci. Państwu z Plusa to już podziękuję.
Odpowiedz Firefox Windows XP/2003
Nie wiadomo czy w innej siecie nie zostałbyś potraktowany podobnie.
Spróbuj podeprzeć się lokalnym biurem Rzecznika Praw Konsumenta.
Zadzwoń, może pojedź i porozmawiaj czy mogą Ci jakoś pomóc.
Cała korespondencję z Polkomtel S.A. kieruj do wiadomości tegoż.
Pozdrawiam

. : Uszczęśliwić kobietę nie jest trudno - o wiele trudniej jest samemu przy tym pozostać szczęśliwym : .
Odpowiedz Internet Explorer Windows 7
moja przygoda z telefonami komórkowymi zaczęła się w latach 90' przeszedłem każdego operatora w formie abonamentu i powiem że nie ma ideału każdy chce tylko zarobić a wielkie hasła maja zasłonić to co się podpisuje . W plusie byłem najdłużej nie miałem większych problemów ale przy pierwszej możliwości zrezygnowałem z abonamenty i wskoczyłem na kartę. Karta ma ten plus że nikt nie trzyma mnie za j..a mogę zmieniać gdy tylko pojawia się nowa oferta u innego operatora a stawki są identyczne co w abonamencie (nie ma darmówek) są pakiety.
Odpowiedz Google Chrome Windows 7
Tylko, że moja praca jest dość specyficzna i nie mogę sobie ot tak zmienić numeru tel. "jestem do niego przywiązany".
To przenieś numer do innego operatora, teraz to jest za darmo. W ciągu 2 dni a jak sie uda to nawet 1 dzień, a raczej noc masz telefon w drugiej sieci. PS. Tak rodzicom przenosiłem z Ery i Orange do Play.
Odpowiedz Opera Windows 7
Doakładnie...
Ja mam 503... w Plusie Wink
Pozdrawiam

. : Uszczęśliwić kobietę nie jest trudno - o wiele trudniej jest samemu przy tym pozostać szczęśliwym : .
Odpowiedz Internet Explorer Windows 7
Przenieść można najwcześniej na 90 dni przed końcem umowy, a ja niestety w listopadzie przedłużyłem z nimi umowęSad
uuuu to lipa... ale jest jeszcze jedna opcja... troche od ***** strony, ale działa... ustawiasz w plusowskim telefonie przekierowanie rozmow przychodzacych na inny nr z dowolnej wybranej sieci i odbierasz rozmowy na telefonie ktory ma zasieg wszedzie (bo z tego co rozumiem, nadal nie masz zasiegu ?)
S9+ || ROM: Stock 8.0

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz Firefox Windows 7
Zasięgu nie było przez miesiąc i teraz już jest niestety mimo, że to był brak z ich winy nie poczuwają się do odpowiedzialności. Ja ze swej strony niestety poniosłem straty i nikt mi nawet złotówki za to nie zwrócił. Przy najbliższej okazji moje drogi z plusem się rozejdą, czekam tylko na zmianę regulaminu lub coś podobnego.
firma do pracy kupiła mi jako służbowy telefon od orange i tam dopiero się cuda działy telefon albo nie miał zasięgu albo nie można było się połączyć a cyrk się zaczynał jak się już ktokolwiek połączył bo potrafiło w pół zdania uciąć rozmowę co wyglądało na na moją złośliwość. Trochę trudno wyjaśnić dyrektorowi że to nie moja winaAngel po 2 m-cach i kilogramie papierów wysłanych do orangre problem znikł i również nikt mi nie zwrócił za używanie mojego prywatnego fona (plusgsm) a odpowiedzialność no cóż ważne dla nich było że płacą abonament a jeden człowiek bez zasięgu to pryszcz. Ale aby oddać sprawiedliwość dodam że po kilku rozmowach z BOK dodali mi jednorazowo 1 h do wszystkich. Wniosek każdy kij ma dwa końce i nie ma ideału
Odpowiedz Google Chrome Windows 7

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości