W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 36 głosów - średnia: 3.08
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
jaki szybki rom dla znudzonych zabawą ?

Jaki szybki rom dla znudzonych zabawą ?
Od kiedy posiadam Omnię bez przerwy modyfikuję ,poprawiam ,czytam forum i mam wielką satysfakcję za zabawy . Ale dzisiaj zdałem sobie sobie sprawę ,że czas to zakończyć i zacząć używać Omni .Po wgraniu najnowszego romu od Ryrzego ,nie zauważyłem zmian w szybkości działania ,zresztą już od kilku romów wstecz jest bez zmian .Nic się już nie zmieni . Wkurzyłem się jak chciałem zrobić zdjęcie pajaca ,który wyrzucał śmieci do mojego kosza i zanim włączył się aparat to został po nim siwy dym.
Założenia są takie ,że soft ma być szybki ,najlepiej na 6.1 w wersji ultra Lite ,nie brandowany .
Pozostałbym przy Manili ,ale SPB kiedys miałem i bylo wyraźnie szybsze .
uzywam GPS , aparatu,Resco Audio recorder ,Phone Schedule i pasjansa :-)

pozdrawiam i czekam na sugestie

Liczę ciągle na taki rom od ryrzego ,ale widocznie ma mało czasu i jak do tej pory takiego nie ma .
Odpowiedz Opera Windows 7
jakto nie ma jak jest? polecam rom ultra lite jeet info na blogu ryrzego,jak rowniez mozesz sprawdzic najnoeszy bulidwm 6.1 21xxx tez jest na bloguo
Odpowiedz Opera Windows XP/2003
Polecam rom 25001 ock dostepny na modaco rewelacja wady to tylko że eng.
Odpowiedz Firefox Windows XP/2003
faktycznie ,zawsze ladowalem wm6.5 i przeoczylem tego 6.1
,dzieki za podpowiedz
tez myslalem, o powrocie do 6.1, ale oddzwyczailem sie od rysika, a obsluga palca w 6.5 jest chyba o niebo lepsza. poprawcie mnie, jesli sie myle
Odpowiedz Firefox Windows 7
na WM 6.1 zainstaluj FingerSuite i masz nawet lepsze menu FingerFriendly niż w WM 6.5 Smile
Jeśli chcesz jednak 6.5 ale z gałęzi classic (ze startem na górze) to polecam 23017 Ryrzego - szybki, dużo wolnego miejsca i ramu. Menusy fingerfriendly a jak zainstalujesz FTouchSL i prawidłowo skonfigurujesz to bajkaSmile
Xiaomi MI6 64GB | MIUI 9.2 | Stock Kernel | Slim Case
IPAD Air WiFi 16GB | iOS 11.x | ESR Flip Cover
tak czy siak na WM 6.1 z FLTouchSL masz prawie to samo co WM 6.5

Właśnie wróciłęm do WM 6.1 i co? używana pamięc ram po Flashowaniu 28 MB ;D... 31 MB po zainstalowaniu fingermenu,S2u2,QMenu, WkTask Wink

To się nazywa lekkość Wink
(02-05-2010, 01:57 PM)JaCoL napisał(a): wolna pamięc ram po Flashowaniu 28 MB ;D... 31 MB po zainstalowaniu fingermenu,S2u2,QMenu, WkTask Wink

Jesteś pewien że chodzi o RAM? Ja na 23017 mam 50mb wolnego ramu z manilą...
Xiaomi MI6 64GB | MIUI 9.2 | Stock Kernel | Slim Case
IPAD Air WiFi 16GB | iOS 11.x | ESR Flip Cover
no czyli zabiera Ci 45-47 MB ramu czyli z manilla to wynik normalny bo taki sam mam z zainstalowanym SPB Mobile Shell + 2 nakładki (MS zaczyna od 5 kończy max na 7 MB ramu)

AAA mi chodziło o używaną pamięć nie wolną kurde sorka Big Grin

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości