[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 9 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
zerwanie umowy

Zerwanie umowy
Witam
Jesli będę chciał zerwać umowę z Orange (na firmę) to czy poza zapłaceniem kary będę musiał też zwrócić telefon? Co jeśli musiał bym go zwrócić a go sprzedałem?
Z góry dzieki z pomoc
Odpowiedz Google Chrome Windows 7
nie będziesz musiał... ale kara będzie adekwatna to niego pewnie hehe Smile
S9+ || ROM: Stock 8.0

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz Firefox Windows XP/2003
Dzieki RyrzyWink Czyli nie musze go zwracac jesli poza karą jeszcze zaplace za ten telefon? Chyba nie pare tysiecy jak juz...
tzn z tego co wiem nie bedziesz musial za niego placic... telefon jest twoją własnościa... a umowa to inna sprawa... zaplacisz tylko kare za jej zerwanie. przynajmniej tak wynika z opowiadan klientow ktorzy tak zrobili

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Aha. W koncu placac abonament splaca sie tez tefon. A inaczej wyglada sprawa z abonamentem na firme ktora nie jest moja? Tzn ja przedluzylem osobiscie umowe z orange tyle ze nie w wlasnej firmie.
takie rzeczy to juz musisz sie dowiedziec w orangutanie.... zadzwon sobie na infolinie z innego telefonu niz Twoj abo i popytaj

Chyba tak zrobie. Zadzwonie z numeru plusaTongue Dzięki za odpowiedzi

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości