W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 20 głosów - średnia: 2.65
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
omnia a adapter dual sim

Omnia a adapter dual sim
Witam
Mam takie pytanie:
Czy używał ktoś adaptera dual-sim w omni? chciałbym go kupić bo mam 2 karty a jeden telSmile
Odpowiedz Firefox Windows 7
tak szczerze to jakoś nigdy nie miałem do tego przekonania... średnio to działa... lepiej kupić drugi telefon, lub telefn na 2 karty sim w ktorym działają one jednocześnie...
S9+ || ROM: Stock 8.0

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz Firefox Windows XP/2003
Nie trzeba mi aby działały jednocześnie,tylko tak na jakieś 5-10 min jak jestem w szkole żeby zmienić na tą 2 simke bo mam pakiet neta PLAY ONLINE 2 GB i żeby sobie z HSDPA skorzystać a tak to mam zawsze Plusa.
(02-03-2010, 12:45 PM)fkamcio napisał(a): Nie trzeba mi aby działały jednocześnie,tylko tak na jakieś 5-10 min jak jestem w szkole żeby zmienić na tą 2 simke bo mam pakiet neta PLAY ONLINE 2 GB i żeby sobie z HSDPA skorzystać a tak to mam zawsze Plusa.

Ja chciałem skorzystać z dual sima w omni i od razu odradzam gdyż nie zmieścisz tej podkładki pod kartę sim. Po prostu razem z tą podkładka będzie za gruba. 2 sprawą było to że przewodzik wychodził w tym miejsu gdzie jest metalowa blaszka Big Grin pozdrawiam
rafikl dzięki za odpowiedz Smile Już kliknołem w odpowiednie miejsceSmile
Podkreślam, że istnieje wiele typów adapterów do sim:
1. takie "nie inwazyjne" dla karty jak mówił o tym rafikl
2. takie "inwazyjne" wycinasz karty sim do wielkości tych miedzianych złączek i wkładasz do adaptera wielkości zwykłej karty sim - to się raczej zmieści
Odpowiedz Firefox Windows XP/2003

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości