W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 27 głosów - średnia: 3.26
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
boyppc shiftpda ginger cm7 honeycomb amp sense s v30

[ROM] BOYPPC-SHIFTPDA GINGER CM7-HoneyComB & Sense.s V30

Autor: boyppc
Wątek na XDA:
Kod:
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1062881

Typ ROMu: NAND/ROM-ZIP
Wersja: 30
Data aktualizacji: 16.06.2011
Baza: CM7 base 102
Wersja Androida: 2.3.4
Sense: Nie
Kernel: tytung R10

• Niestandardowe apliacje
  • Skórka honeycomb
  • Żywa tapeta honeycomb
  • Nowy market dla androida 2.3.4
  • Nowy menedżer plików
  • Muzyka nemo
  • Zaaplikowane aplikacje pochodzące z CM7
  • ADW Launcher(w wersji honeycomb)
  • LP Sense(w wersji sense)
  • CyanogenMod CPU Performance Menu
  • Darkstone's SuperRAM(metoda RAM)
  • Inne

Działa wszystko, m.in.:
  • Kamera
  • Telefon
  • Dane mobilne
  • WiFi
  • Bluetooth
  • Dźwięki
  • Nagrywanie wideo(800x480)
  • GPS
  • Odtwarzanie wideo(720p)
  • Radio FM
  • Przesyłanie USB
  • Dioda powiadomień
  • Inne

• Brak

• V30 (16.Jun) update CM7 base 102, fix camera and camcorder. if market error please use root explorer go to system\app install com.android.vending-1.apk
  • V29 (12.Jun) update CM7 base 99, if market error please use root explorer go to system\app install com.android.vending-1.apk
  • V28 (08.Jun) update CM7 base 95
  • V27 (05.jun) update CM7 basse 91, fix market.
  • V26 (01.Jun) update CM7 base 88, remove HTC setup, if market error please use root explorer go to system\app install com.android.vending-1.apk
  • V25 (24.May) update CM7 base 85, fix phone call.
  • V24 (23.May) update CM7 base 83. fix market blue, add MIUI camera.
  • V23 (21.May) update CM7 full base 78, fix system.
  • V22 (17.may) update CM7 full base 75, fix market.
  • V21 (14.May) update CM7 base 72 full, fix system, fix info rom. remove facebook, twitter, yahoo mail. (you can download from market)
  • V20 (05.May) update Ginger 2.3.4, update CM7, kernel tytung R10, update facebook & twitter, add yahoo mail & yahoo messenger. fix system.
  • V19 (27.Apr) update CM7 base 7.0.2.1
  • V18 (25.Apr) update CM7 base 50, update root Explorer, add colorize widget 0.6.4 (masseger, contact, frien, bookmar, cenlendar widget), fix boot.
  • 20.Apr update Ginger V17 [DAF]
  • V17 (19.Apr) update CM7 full base 41, update facebook, update twitter, update Market trans blue 2.3.6,add GPS fix, fix 3D clock weather widget, fix system...
  • V16 (14.Apr) update kernel tytungR9, add LP_SENSE (Widget: Clock, messaging, gmail, bookmark, cenlendar, twitter, facebook, friends). remove AWD laucher, zmooth free. fix system..[Setting launcher: Menu\Prefences\Homescreen settings\auto-fit Items_on...Menu\Prefences\Sense mod configuration\Enable auto-rotation_Off]
  • V15 (12.Apr) update CM7 final, add zmooth, fix gtalk, fix boot..
    (08.Apr) update v14 Clean: remove faceboof, twitter, map, car panel, themes...
  • V14 (07.Apr) update kernel tytung r9b, update Cm7, fix voice robo call, fix bluetooth, add and fix MIUI camera, MIUI music, quickoffice, update map.

Wszystko robisz na własną odpowiedzialność. Autor ROMu ani ja nie odpowiadamy za jakiekolwiek uszkodzenie telefonu!

Dla użytkowników HD2 EU i TMOUS

1. Zrób backup ROMu na wszelki wypadek
  2. Jeżeli chcesz możesz stworzyć partycję ext2/3/4 ale nie jest wymagana, możesz posłużyć się tą instrukcją...coming soon
  3. Skopiuj ZIP z ROMem na kartę pamięci
  4. Zainstaluj CWM, które jest w paczce z ROMem, możesz posłużyć się tą instrukcją: http://www.modaco.pl/showthread.php?tid=...0#pid20810 - 2 post
  5. Zalecane jest teraz zrobić wipe factory/data reset oraz wipe dalvik cache
  6. Zainstaluj ROM przez CWM
  7. Zrestartuj telefon

BOYPPC-SHIFTPDA GINGER 2.3.4 CM7 Sense.s

[Obrazek: 20110520124415.png] [Obrazek: 20110520123600.png] [Obrazek: 20110520123617.png] [Obrazek: 20110520123744.png]

BOYPPC-SHIFTPDA GINGER 2.3.4 CM7 HoneyComB

[Obrazek: 99959424.jpg]

Kod:
http://uploaded.to/folder/p9kxih

Kod:
http://uploaded.to/folder/rali3i

Używam od ponad tygodnia tego ROMu v20 z sense i muszę powiedzieć, że jestem naprawdę zadowolony Smile ROM superszybki i stabilny, ponieważ to czysty CM7 2.3.4 z LP Sense(nakładka, która upodabnia do sense, zbudowana na bazie Launcher Pro Plus). Żadnych lagów i zawieszeń nie zauważyłem. Natomiast słaby jest zasięg Wifi, które jest niestabilne czasami i zrywa połączenie. Ta usterka była w wersji 20, więc pewnie w najnowszej wersji jest już poprawiona, chociaż zagwarantować tego nie mogę. Naprawdę polecam. Dodam, że na moich screenach zegarek to Fancy Widget Pro, a blokada to Widget Locker, których nie ma standardowo wgranych.
Zanim o coś zapytasz użyj opcji SZUKAJ

Jeśli ci pomogłem daj +

Odpowiedz
W tej wersji bez-sense'u jaki to jest zegarek? Zdaje mi się że port z jakiegoś LG?
Oneplus 7T 8/128GB | Oxygen OS Android 11 | Stock Kernel | Supcase UB Style

Samsung Galaxy Watch 3 | Ringke Air Sport

IPAD 10.2 (2019) | iOS 14.x | ESR Flip Cover
Odpowiedz
Tak z LG, dokładnie z optimusa 2x Smile

Edit: W 1 poście update do wersji 25

Zmiany w stosunku do poprzedniej wersji:
  • Aktualizacja bazy do CM7 85
  • Poprawione rozmowy telefoniczne

Jeśli ci pomogłem daj +

Odpowiedz
a mogłbys zrobic screena jak wyglada ogolnie okienko czatu sms?
Odpowiedz
Niestety nie, ponieważ nie używam go już Big Grin Zresztą Ci co trochę mnie znają wiedzą, że zmieniam je bardzo często Wink
Jeżeli tak bardzo Ci na tym zależy wgram jutro na sekundę i zrobię screena. To tylko 5 min roboty, więc może warto wgrać samemu i zobaczyć wszystko co się chce.

Jeśli ci pomogłem daj +

Odpowiedz
No niby tak ale nie usmiecha mi sie pozniej instalowac znowu wszystkie programy. Przywracac dane itp ;p a chodzi mi o to zeby sms byly przedstawiane w formie dymkow. Tak jak ten rom imilki o ktorym gadalismy chyba dwa tematy nizej. Fajnie tez jakby ten tak szybko dzialal jak ten od imilki
Odpowiedz
Ten ROM działa znacznie szybciejjj Wink Wieczorkiem możliwe, że zrobię Ci skrina Big Grin

Jeśli ci pomogłem daj +

Odpowiedz
Bede bardzo wdzieczny.
Odpowiedz
Testował ktos moze ten Rom?
Kod:
http://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=13458695&postcount=5
Odpowiedz
W 1 poście update do wersji 30.

Zmiany w stosunku do poprzedniej wersji:
  • Aktualizacja bazy do CM7 102