W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!


[-]
ReklamaOcena wątku:
  • 21 głosów - średnia: 2.29
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
omnia przez gprs jako zwykły fonik

Omnia przez GPRS jako zwykły fonik
Witam!
Nie wiem czy dobrze temat nazwałem, czodzi o to żeby Omnia przedstawiała się podczas połączenia internetowego jako zwykły telefon, nie chodzi mi op ustawienie przeglądarki internetowej tylko samego telefonu. Muszę się łączyć Ipaq`iem przez BT Dial Up Networking w Omni z serwerem swojej firmy a ten odrzuca połączenie jak wyczuje że to nie jest zwykły telefon (przynajmniej do takiego wniosku doszedłem), kiedyś na jakimś forum czytałem o modyfikacji rejestru aby tak to ustawić , wtedy nie było mi to potrzebne bo miałem rom Plusa z zablokowanym BT DUN (teraz mam romik Ryrzego na WM 6,5 i jest ten profil - Dzięki Ryrzy) .

Dodano 06.02.2010: Może wcześniej nie wyjaśniłem czytelnie problemu więc spróbuję jeszcze raz: Muszę łączyć służbowego Hp Ipaq 214 za pomocą połączenia bluetooth dial-up w komórce celem wysyłania danych na serwer służbowy, do każdego telefonu w który włożyłem służbową kartę sim mogłem to zrobić (telefony były różne: zwykłe i na symbianie) natomiast za pomocą sprzętów na WM nie. Próbowałem Omnię i Asusa P-320, za ich pomocą Ipaq nawiązuje połączenie i od razu zrywa dając komunikat "połączenie zostało niespodziewanie zakończone i nie może zostać odtworzone" (mniej więcej, bo angielski słabo znamSad ). Wiem że serwer sprawdza numer karty sim ale nie wiem co jeszcze. W związku z tym moje pytanie co odróżnia zwykły telefon od sprzętui na WM podczas połączenie gprs i czy da się to gdzieś w rejestrze zmodyfikować.
Odpowiedz
zassaj opere mobile 9.5 BULID 15233 ( ten i tylko ten) - tam jest opcja zmiany przedstawiania się jako PC lub telefon komórkowy
Odpowiedz
(02-02-2010, 12:39 AM)JaCoL napisał(a): zassaj opere mobile 9.5 BULID 15233 ( ten i tylko ten) - tam jest opcja zmiany przedstawiania się jako PC lub telefon komórkowy

Tak wiem, tylko nie chodzi mi o przeglądarkę, tak jak pisałem Omnia służy tylko jako modem w tym przypadku, więc chodzi o zmiany w rejestrze raczej bo chyba zmiana w operze dotyczyć będzie tylko przeglądarki a nie wszystkich połączeń?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości