W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 17 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
niepewność przy zakupie galaxy s ii i9100

Niepewność przy zakupie Galaxy S II i9100
Mam zamiar kupić SGS2 w Erze.
Teraz mam O2. Nie zawiodę się po przesiadce? Ten SGS2 jest rzeczywiście taki fajny jak wszyscy piszą? ;]
Ekran (chodzi mi o jakość wyświetlania nie o dotyk, czy rozmiar bo wiadomo) jest porównywalny, lepszy, gorszy? Bo ciężko mi sobie wyobrazić ekran lepszy niż w omni Smile
Opłaca się brać sgsa2 czy tego lg swift x2? Bo jakoś tak nie mam zaufania do lg..
No i będę miał go za 1050zł a nie za 2400zł
Chyba się opłaca, co?
Odpowiedz
Witam, będziesz drugim na forum co kupił tego fonika.Wink
Jak dla mnie szok po O2.
Fon jest nawet bardziej niż idealny pod względem wykonania i bajerów.
Jedynie co mnie troszkę irytuje to brak gier 3D pod ten baaardzo sszybki procek.
Nowość, więc troszkę myślę trzeba na to poczekać aby gry były pod niego pisane jak choć by pod snapdragona i inne.
Wyświetlacz jest idealny. W O2 to jest naprawdę pikuś z tym co ta maszyna posiada.
Co do lg to wyświetlacz już u mnie go na starcie dyskwalifikuje.
Mam nadzieje że widziałeś mój opis wyglądu telefonu.Wink
.

Odpowiedz
XTeK1 nie drugi... bo jest was już bodajże 4 Smile
S20 Ultra || ROM: Stock

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz
No, to właśnie zamówiłem. Smile
Obym nie żałował Big Grin

Edit: Gry będą. Na pewno. A nawet jak nie będzie to nie będę płakał, bo jestem raczej średnim graczem mobilnym. Na omni miałem tylko ping-ponga i mi wystarczał Big Grin.
Odpowiedz
Nie będziesz żałować.Wink
Na prawde fon udany.
Pięknie odtwarza filmy, nawet w Full HD z kompa.Wink
.

Odpowiedz
@Romek123321 bierz S2 i nawet nie myśl o innym ja Ci to mówie ten któremu go odebrali Big Grin
Odpowiedz
(05-11-2011, 09:46 PM)romek123321 napisał(a): Edit: Gry będą. Na pewno. A nawet jak nie będzie to nie będę płakał, bo jestem raczej średnim graczem mobilnym. Na omni miałem tylko ping-ponga i mi wystarczał Big Grin.

Zapewne będą ale pozwolę sobie napisać co o tym sądzę Smile Mianowicie nie chodzi tu o to, że jak nie będzie tak dużo portowanych gier itd. to tobie to wystarczy lecz chodzi o to, że telefon za taką kasę, a nie ma gierek? Wydaje mi się to śmieszne i nabijanie klienta w butelkę Smile To tylko spekulacje jednak jakby się potwierdziło to po prostu powtórka ze spicy Smile Przepraszam za OT ale nie mogłem się powstrzymać Tongue

PS. Przejście z O2 na SGS2 poczujesz ogrooomną różnicę, na plus oczywiście Smile
Zanim o coś zapytasz użyj opcji SZUKAJ

Jeśli ci pomogłem daj +

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości