W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 30 głosów - średnia: 2.73
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
omnia muli podczas pisania sms

Omnia muli podczas pisania sms..
Swype g*** daje bez polskiego słownika...
Xiaomi MI6 64GB | MIUI 9.2 | Stock Kernel | Slim Case
IPAD Air WiFi 16GB | iOS 11.x | ESR Flip Cover
Odpowiedz Opera Windows 7
Zgadzam się, dlatego mówię, żeby poczekać na Swype... dla polskojęzycznych :]
--
:: maxxwell
Odpowiedz Google Chrome Windows 7
Podejrzewam że nieprędko będzie...
Witam

Gdzieś chyba działało na swype t9 tylko bez polskich znaków , jest tak możliwa edycja w swype co wymusiło by t9 na pisaniu sms czy email akurat na pl , wiem bo sam się w to bawiłem Big Grin

a działa "ślaczek" wprowadzający słowa bez polskich znaków
To był plik z pododawanymi "własnymi" polskimi słowami. Jednak nie można mówić o słowniku bo ten plik ma ograniczoną pojemność.
Ja byłbym w pełni zadowolony gdyby omnia nie muliła podczas wprowadzania liter. Żadnego T9 nie używam i nie mam zamiaru, ale to że telefon chodzi tak wolno podczas pisania sms, może doprowadzić człowieka do szału. Więc sam nie wiem czy to wina tego T9..u mnie muli zawsze Undecided A swype to już w ogóle tragedia.
Odpowiedz Firefox Windows Vista
(02-26-2010, 10:23 PM)Recive napisał(a): #20
Ja byłbym w pełni zadowolony gdyby omnia nie muliła podczas wprowadzania liter. Żadnego T9 nie używam i nie mam zamiaru, ale to że telefon chodzi tak wolno podczas pisania sms, może doprowadzić człowieka do szału. Więc sam nie wiem czy to wina tego T9..u mnie muli zawsze Undecided A swype to już w ogóle tragedia.

Jeśli "muli" Ci cały czas, to polecam zmianę romu na któryś z romów użytkowników Omni (ale nie każdy). Anty-muleniowo działa też aplikacja "cleanRAM", która automatycznie, co zadany interwał czasu optymalizuje system.
--
:: maxxwell
Ja tam mam zawsze gotowca gotowego Smile
Odpowiedz Google Chrome Windows XP/2003
gratuluje !! wygrałeś złotą łopatę za piękne odkopanie trupa !!

[Obrazek: f37e81df9ef8.jpg]
S9+ || ROM: Stock 8.0

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz Firefox Windows XP/2003

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości