W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 30 głosów - średnia: 2.73
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
omnia muli podczas pisania sms

Omnia muli podczas pisania sms..
Witam
Miałem nadzieję, że po wgraniu nowego ROMu problem ustanie lecz niestety dalej jest to samo. W menu albo na titanium telefon pracuje szybko i nic nie haczy. Natomiast podczas pisania sms jest jakaś porażka, telefon tak wolno działa że klikając literki mam je na wyświetlaczu dopiero po 0.5 sec, jest taki moment że chwile pomyśli i dopiero literka pojawi się na ekranie..Macie jakieś pomysły jak to rozwiązać ?
Odpowiedz Firefox Windows Vista
A na jakim ROMie to próbujesz ? Jakiej używasz klawiatury ?
S9+ || ROM: Stock 8.0

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz Firefox Windows XP/2003
Używam 28205 Lite PL a mulenie występuje na FingerKeyboard 2.1 lecz na samsungowskiej jest dokładnie to samo..
sprawdzałeś inny ROM ? np 21889 ? Jak znów będzie mulić zerknij czy w tle nie działają jakieś aplikacje
S9+ || ROM: Stock 8.0

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz Firefox Windows XP/2003
Na SAIC3 miałem dokładnie to samo..w tle nic nie działa bo mam program od zamykania X , natomiast jeśli użyje programu ClearTemp to usunie z 500 kb i jest minimalnie lepiej ale po chwili znowu to samo się dzieje. Może te info jakoś pomoże.
ja mam to samo tylko używam 28205 M2D i to chyba jest bład tego romu bo w niższych wersjach takiego przypadku nie był.
Odpowiedz Firefox Windows 7
Hmm.. ja miałem to samo na SAIC3 a kolega ma też 28205 i jest dobrze..więc sam nie wiem co jest powodem :/
miałem rom 28205 i jeszcze nowsza wersje i także smsy muliły, teraz mam rom 21889 i przyznam że smsy działają o niebo lepiej. na tamtych romach to czasem wczytanie smsa to już trochę lubiło trwać. a i moje spostrzeżenie,nie wiem czy wszyscy tak mają ale program do blokady klawiatury SmartLock chyba nie współpracuje dobrze z tymi romami gdyz ja np.jak duzo pisze to nie wychodze z smsów i gdy sie fon zblokował to przy wzbudzeniu poprostu na wyswietlaczu pojawiala mi sie klawiatura ekranowa i w żaden sposób nie mogłem tela odblokować bo zasłaniała suwak. dopiero po wylączeniu smartlocka telefon działa jak nalezy. dodam że robiło mi sie to na wszystkich trzech romach.
Smsy mulą też jak się używa trybu czat i ma się dużo wiadomości...
Xiaomi MI6 64GB | MIUI 9.2 | Stock Kernel | Slim Case
IPAD Air WiFi 16GB | iOS 11.x | ESR Flip Cover
Odpowiedz Opera Windows 7
ja uzywam trybu czat juz na oryginalnym romie i nie było zle. na romach ze startem na dole to bylo nieciekawie ale pisanie smsow bylo dobre tylko samo uruchamianie sie lubilo mulic. dopiero ten rom 21889 mnie bardzo zadowolil. dosyć ze dobrze współpracuje z emulatorem psx to i smsy chodzą nie gorzej niz na fabrycznym nawet jak mam duzo w skrzynce. z tego romu jestem bardzo zadowolony. mogę śmiało go polecić.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości