W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 43 głosów - średnia: 3.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
jak zmienić wygląd blokady wm6 5

[Tutorial] Jak zmienić wygląd Blokady WM6.5
Kolejny art z serii "jak zmienić" Wink Tym razem kolej na blokadę klawiatury WM6.5

Zmiana jest bardzo prosta... wybieramy którą blokadę chcemy (oryginalną lub modyfikowaną taką jak mam w ROMach) i zastępujemy pliki w windows plikami z archiwum.

!! Zaleca się wykonanie wcześniej kopii zapasowej oryginalnych plików !!

Blokada Oryginalna:

[Obrazek: screenshot4.png][Obrazek: screenshot5nt.png][Obrazek: screenshot6xz.png]

Kod:
http://www.multiupload.com/Q6CPZAODSV

Blokada Modyfikowana:

[Obrazek: screenshot1ia.png][Obrazek: screenshot2xp.png][Obrazek: screenshot3yw.png]

Kod:
http://www.multiupload.com/HT8GZGWTQQ

Uwaga...
Jeśli chcemy zmienić tylko wygląd blokady (ekran ze sliderem do oblokowania + godzina) nadpisujemy tylko pliki LS_LockScene_240x400.cpr, LS_LockScene_400x240.cpr oraz LS_TimeBG.png
S20 Ultra || ROM: Stock

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz
Witam,
Przy próbie podmiany plików eksploratorem pojawia się komunikat o braku uprawnień, czy trzeba coś wyłączyć lub robić to innym programem?
Odpowiedz
użyj total commandera lub resco explorera

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz
Radze wykonać kopie zapasową przed podmianą plików,ja tego nie zrobiłem i szlak trafił smartlocka ale zawsze jest jeszcze S2U2Smile
Nawet papier toaletowy wie,że trzeba się rozwijać.
Odpowiedz
Czy to pójdzie na WM6.1? czy tylko na WM6.5?Huh
Odpowiedz
Logiczne myślenie, czy masz taką blokadę w 6.1? Nie, a to są tylko grafiki do edycji tej blokady. Więc nie pójdzie. Możesz sobie zainstalować S2U2 żeby mieć suwak...
Oneplus 7T 8/128GB | Oxygen OS Android 11 | Stock Kernel | Supcase UB Style

Samsung Galaxy Watch 3 | Ringke Air Sport

IPAD 10.2 (2019) | iOS 14.x | ESR Flip Cover
Odpowiedz
(03-25-2010, 11:35 PM)Toldo napisał(a): Logiczne myślenie, czy masz taką blokadę w 6.1? Nie, a to są tylko grafiki do edycji tej blokady. Więc nie pójdzie. Możesz sobie zainstalować S2U2 żeby mieć suwak...

miałem wcześniej zainstalowany S2U2 i naprawdę wszystko było oki ale po jakimś czasie zaczął mi wariować kalendarz, co uruchamiałem automapę włączało mi sie 100 razy te same przypomnienie nie jedno po drugim że osoba z kontaktów miała urodziny np w grudniu a był marzec, po pewnym czasie udręki zmieniłem rom i wgrałem SpbMobileShell3.5. podobny wygląd i działanie do S2U2 ale nie ma blokady z suwakiem a oryginalna dość często po włożeniu tel do kieszeni sama sie odblokowuje
Więc chciałem zmienić samą blokadę.
pozdro
Odpowiedz
Zrezygnowałam z S2u2 gdyż powodował problemy z moją Omnią, nawet najnowsza wersja. W romie który mam aktualnie jest SmartLock. Fajna blokada, ale nie wiem jak ustawić by pokazywał terminy wcześniej np 4-5 dni przed zdarzeniem jak w s2u2 można ustawić nawet 40 dni przed by pokazywało na wyświetlaczu. W SmartLock pokazuje tylko dzień przed, troszkę mnie to irytuje, chciałabym dłużej widzeć, poniweważ jak sprawdzam godzinę traktuję to jako przypomnienie. Uzywam Kalendarza Dotykowego. Jeszcze przy okazji mam pytanie, czy można ustawić jak w s2u2 żeby wygaszał się po zablokowaniu przeze mnie np po 5 sek, a nie po minucie jak Omnia ma ustawienia w opcji Bateria. Z góry dziękuję za odpowiedzi, pozdrawiam. Jest identyczna, fajna, ale brakuje mi tego, może zrobić? Rom mamm Ryrzego i właśnie taką blokadę jak wyżej. To już mój 3 post na forum, niekt nie potrafi pomóc?
Odpowiedz
blokady systemowej nie da się zmienić za bardzo, więc raczej musisz się przyzwyczaić do tego co jest...

Odpowiedz
No dobrze, a jak mam rozwiązać ten problem : mam jakiś termin na dzisiaj 12 - 13 jest godzina 14, a on nie chce mi zniknąć z blokady nawet po usunięciu tego terminu? Nie chce mi się co dwa dni restartować fona.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości