W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 17 głosów - średnia: 3.82
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
wm6 5 29017 plk garius m2d2 color icons 4 01

[WM6.5][29017][PLK] Garius_M2D2_Color_Icons_4.01
Bardzo ładny romik niestety w manila 2d customizer po usunięciu kilku zakładek (music widget, email widget, location widget) nic się nie zmieniło po zapisaniu zmian po sr tez
Odpowiedz Firefox Windows 7
(05-01-2011, 01:28 PM)Ziko napisał(a): Bardzo ładny romik niestety w manila 2d customizer po usunięciu kilku zakładek (music widget, email widget, location widget) nic się nie zmieniło po zapisaniu zmian po sr tez

Temat już się pojawił
http://www.modaco.pl/showthread.php?tid=...2#pid21112
Odpowiedz Opera Windows XP/2003
Zastanawiam się nad jedną rzeczą, a mianowicie ciekawe jest takie zjawisko, że gdy aktualizuję pogodę w Home (na głównym ekranie) to się wszystko udaje ale niestety tylko przy połaczeniu Wi-Fi...
Natomiast gdy próbuję ściągnąć dane po przez GPRS wyświetla się napis " Brak danych" i można tak w kółko niestety :-(

Lecz gdy aktualizuję w specjalnej zakładaczce to tam bez problemu udaje się to przez GPRS
Powiem krotko w dupe z tym romem, nie dzialaja sms tzn wiekoszosc zakladek w skrzynce odbiorczej, zacina sie przy wlaczaniu jej,, niemoge tez znalezc opcji zeby wylaczyc konwersacje w smsach. Co do wygladu fajny ale skopales glowne funkcje telefonu, oprocz tego ze ma wygladac powinno sie dac rade z niego pisac i dzwonic....

Dodatkowo nie mozna zmieniac pomiedzy wyslanymi roboczymi o odebranymi.

Dotego brak klawiatury samsunga ktora w moim mniemaniu jest lepsza, trzeba bylo ja zostawic za duzo nie wazy...

w ogolnym rozrachunku nie polecam
Odpowiedz Firefox Windows XP/2003
karbon,

Cóż, jedyne co mogę ci zasugerować: zmień rom na inny
Witam jest jeden taki mały problemik Wink mianowicie w podczas pisania smsów po obróceniu ekranu do poziomu klawiatura literowa albo nie działa albo jest takiej wielkości jak w pionie natomiast klawiatura innych znaków jest ok
Odpowiedz Firefox Windows XP/2003
I tutaj kolejny problem tym razem z programem RESCO FILE EXPLORER
[Obrazek: screenshot1kr.png]
Co Autor tego romu proponuje z tym zrobić ?
(05-11-2011, 06:49 PM)maciek49912 napisał(a): I tutaj kolejny problem tym razem z programem RESCO FILE EXPLORER
[Obrazek: screenshot1kr.png]
Co Autor tego romu proponuje z tym zrobić ?

Spotkałem się już gdzieś z taką sytuacją odnośnie właśnie RFE i żałuję, że jest problem z prawidłowyn wyświetlaniem, na razie nie mam pojęcia co z tym zrobić. Choć ciekawa rzecz, bo sam używam innych programów resco (AudioRecorder, PhotoManager) na swoich romach i nigdy nie było problemów z ucinaniem okna, przy innych programach też nie. Sprawdziłem też na wszelki wypadek ustawienie rozdzielczości w rejestrze - wszystko jest ok Huh
Ogólnie ROM niczego sobie Tongue Ale to by się przydało ogarnąć Big Grin
(05-12-2011, 03:01 PM)maciek49912 napisał(a): Ogólnie ROM niczego sobie Tongue Ale to by się przydało ogarnąć Big Grin

Dzięx, a sugestie co do rozwiązania problemu mile widziane

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości