W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 30 głosów - średnia: 2.53
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
wgrywanie romu na win 7

Wgrywanie romu na win 7
Mi się wszystko z Windows Update pobrało poodznaczałem wszystkie opje w Centrum zarządzanie urządzeniami WM... i mi w tedy grand prix omnie wykrył.Ja mam oryginalną Home Premium bo miałem taką vistę i nie mam trybu xp.Ale VirtualPC2007 i windowsa xp tak normalnie jak to można było zrobić na VIŚCIE można zrobicTongue
Odpowiedz
rozmawiałem z Samsungiem, podobno pod koniec lutego wychodzą nowe stery pod omnie tak by bez problemu współdziałała z win7
ja dalej nie mogę zainstalować WMDC przez co nie mogę przeprowadzić synchronizacji te sterowniki z Samsunga maja ten problem rozwiązać
warmik
Odpowiedz
U mnie tez był duzy problem i nie wykrywał mi Omni. Jednak sciagnałem Grandprix dla win Vista lub win 7 i odpalilem go ze zgodnościa dla Windows xp(service Pack 3) i nagle zaczeło mi działać...Proponuje wszystkim to rozwiązanie, bo u mnie to poskutkowało
PozdrawiamSmile
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości