W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 31 głosów - średnia: 3.94
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
wm 6 5 3 29017 plk mlm sense titanium quot yoda s spring

[ROM] [WM 6.5.3] [29017] [PLK] MLM_29017_Sense/Titanium "Yoda's Spring"
[WM 6.5.3] [29017] [PLK] [MLM] [Sense/Titanium] „Yoda’s Spring”

Rom przede wszystkim dla sympatyków MoDaCo i wielbicieli romów Ryrzego. Grafika odpowiadająca ostatniemu z romów Ryrzego dla O2 na buildzie 28244.
ROM bazowy: i8000NXXJI1, w archiwum odpowiedni eboot i csc (tylko XEO).

Dolna belka, nieźle wypadający w testach build WM 6.5.x – 29017, interfejs dla niezdecydowanych do wyboru: HTC Sense i klasyczne Titanium WM 6.5.x. Standardowo optymalizowany pod kątem nawigacji.
Jest to mój pierwszy rom dla O2, mam nadzieję, że się komuś spodoba.

Specjalne podziękowania dla Ryrzego, bez zachęty którego zapewne nie obejrzałabym nawet kuchni dla O2. Ikonki z 28244, wzorce przygotowania buildu do kuchni i paczki OEM (w tym Sense) oraz cenne uwagi to coś, czego nie da się przecenić raczkując w roli „kucharza” Smile

Podziękowania również dla Format87 i XTeK1 za koncepcję "Yoda's Spring", dla Toldo i Pablo za wsparcie w dziedzinie grafiki i zachętę do podjęcia się nowego wyzwania. Dziękuję również Rolando za udostępnienie buildu bazowego oraz Lutkowi za motywację do pracy.

Opis:

Usunięte z romu:
  • Trochę zbędnych plików,
  • Samsung Widget
  • Dzwonki (jeden dyżurny jest)
  • Gry (został pasjans)
  • Digital frame
  • DMC
  • Facebook
  • Midomi,
  • Movie editor
  • Podcast
  • Qik
  • RSS
  • SharePix
  • Smart Search
  • SmartConverter
  • SmartMemo
  • SmartReader
  • SmartSync
  • youtube
  • opera
  • Aplication Store
  • AS PLayer
  • Cube
  • Manager plików
  • Klawiatury (transcriber, rozpoznawanie tekstu)
  • Large indicator (belka górna powiększona samsunga)
  • Main Menu
  • Pomoc
  • Task switcher,
  • Blokadę systemową,
  • Tematy systemowe,

Elementy zmienione:
  • Wszystkie ikony w menu start identyczne z ostatnim romem Ryrzego (dostępne na www.modaco.pl w dziale „Grafika”)
  • Zaktualizowany system do wersji 29017 „dolna belka”
  • Zmieniona animacja startowa i końcowa na Windows Embedded
  • Zmieniona tapeta SU2U2, welcomehead i domyślna tapeta systemowa na zgodną z tytułem romu
  • Zmienione dźwięki włączania i wyłączania telefonu
  • Moja Pamięć i Karta Pamięci na odpowiedniki bez PL znaków,
  • Wyłączono ostrzeżenia certyfikatów
  • Wyłączony domyślnie dialer Samsunga (obsługujący rozmowy video)
  • Wyłączone domyślnie dźwięki zdarzeń systemowych
  • włączona blokada przy wyłączeniu ekranu
  • domyślnie ustawione dane użytkownika na MoDaCo.pl
  • wyłączona kalibracja podczas pierwszego uruchomienia,
  • włączone ustawienia systemowe z WM 6.5.x, niezależnie od ustawień Samsunga

Dodane programy:
  • MortScript
  • XDA_UC (Moja Pamiec lub Karta Pamieci))
  • CleanRAM
  • Advanced Config
  • DialUpEnablerDisabler
  • OpenGL ES 3D drivers v0.26
  • Ameba
  • Total Commander
  • smi_wm_pro_sdk_redist_2_2_0
  • PsShutXP
  • Shake and Save
  • PIM Backup
  • AutoRotationSet
  • O2 Flash - Latarka
  • HTCSensorSDK
  • S2U2 2.43

Aplikacje Samsunga:
  • Album zdjęć
  • Aparat
  • Dyktafon
  • Kalendarz dotykowy
  • Java
  • Kalkulator
  • Licznik GPRS
  • Odtwarzacz multimedialny
  • Radio FM
  • Ustawienia
  • Spis połączeń
  • Książka telef.
  • głośność
  • Dialer (domyślnie wyłączony)

Menedżer zadań podpięty pod przycisk kostki, pod cofania - Dial-Up Enabler/Disabler (wcisnąć) i Latarka (przytrzymać).
Resztę zobaczcie sami Smile
Screeny:
[Obrazek: screenshot1ry.jpg][Obrazek: screenshot4xq.jpg][Obrazek: screenshot7ok.jpg]

[Obrazek: screenshot2yn.jpg][Obrazek: screenshot3ps.jpg][Obrazek: screenshot8xb.jpg]

Linki (hasło: modaco.pl):
Kod:
http://www.mediafire.com/?d0ytvq6jxd7lqyc
Kod:
http://www.4shared.com/file/MbHiHBxW/MLM_29017_Sense_Yoda_Spring.html
Kod:
http://hotfile.com/dl/111537454/f031d77/MLM_29017_Sense_Yoda_Spring.zip.html

Rom wgrywasz na własną odpowiedzialność itd. Smile
Uwagi, jak zawsze, mile widziane...
Nie gap się! Buduj z nami MoDaCo.pl
Odpowiedz
czy planujesz wydać również wersję normal
Odpowiedz
Po uważnych testach wersji uniwersalnej na pewno i normal ma szansę zaistnieć Smile Na pewno nie "na wczoraj", bo czasy trudne i malo wolnego, niemniej mozna na to liczyć Smile
Odpowiedz
To może podziel się wrażeniami z tych "uważnych testów". Ciekaw jestem jak się sprawuje jeśli chodzi o szybkość działania, pamięć, gps, stabilność...
Odpowiedz
Kolego @nowart mówie Ci to ja powszechnie znany jako psuja i zawieszacz Ryrzy może to potwierdzić bo dzięki mnie jego ostatni rom wyszedł bardzo późno ale to inna bajka wracając do rzeczy rom jest szybki , stabilny, gps łapie fixa idealnie. Polecam.
Odpowiedz
Z moich obserwacji wynika, że po zmianie Titanium na Sense i odwrotnie dobrze jest wykonać soft reset, natomiast po przywróceniu backupu z PIM Backup jest to wręcz obowiązkowe po kilkunastu sekundach od jego zakończenia. Pogoda działa ok, moduły łączności w porządku, GPS na pewno zadowalający (bez xtra). Jeśli znajdę coś ciekawego, to uzupełnię pierwszy post. Ewentualne uwagi i komentarze mile widziane.
Odpowiedz
Ogólnie Smile nie mam z nim problemów po całodniowym testowaniu, jedyne zauważone mankamęty to taki że po 10 godzinach mam niecale 26Mb ramu free i w 12 godzin skonsumował mi 52% bateri przy sense to chyba normalne. GPS wydaje mi się że rewelacyjny AM6.8 łapie fixa za kazdym razem bez problemu.
Odpowiedz
Ogólnie ok, ale tak wolnego Sense w życiu nie widziałem. Na Kaiserze i Artemisie zdecydowanie szybciej działa niż na O2 w tym Romie :/ Niestety jeden dzień wystarczy.
Omnia II | Galaxy S + Galaxy 3
Były m.in. iPhone 3G, Diamond, Kaiser, Wizard i Hero, a ponadto ogromna ilość innych...
Odpowiedz
Kaiser i Artemis to nie jest O2, więc uwaga niewiele wnosi do tematu. Nie znam przypadku szybszego dzialania Sense na WM w urządzeniach innych, niż HTC Smile więc to normalne i oczywiste, że i na O2 działa wolniej.
Odpowiedz
Witam . Jamam ten rom [WM6.5.3][HTC Sense 2.5.2019][28244][PL] - by Ryrzy i działa mi jak błyskawica.
Ps. EnergyRom przydałby się po polsku.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości