W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 16 głosów - średnia: 2.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
2 problemy

2 problemy
sieema
mam 2 problemy z moją omnią ;p
zainstalowalem nowy rom 23017 + spb + mobile sense + s2u
no i konkretnie pierwszy problem tyczy się nitrogena tzn. wszystko elegancko działa jednak gdy załaczy sie wygaszanie ekranu muzyka przestaje grać ;x wystarczy że poswietle ekran to juz dalej leci ; p z zablokowanym fonem gdy ekran sie świeci to muzyka gra jednak gdy ekran znów gaśnie muzyka znowu staje ; p
na poprzednim romie działało wsyztsko ok. pewnie jest to problem jakiś ustawien ale nie mogę dojść jakich. oczywiście moge ustawić s2u tak że gdy nitrogen działa ekran tel się nie blokował ale wolałbym to jakoś naprawic.
teraz 2 większy problem tyczy się sms. konkretnie gdy robię Nowy SMS to tel strasznie laguje. da sie pisać jednak jest to bardzo uciążliwe. Gdy dostane od kogoś smsa i zrobie Odpowiedz wszystko działa jak powinno ; /
myśle nad jakimś programem który zastąpi mi standardową skrzynke jednak nie wiem co wybrać co polecacie? co bedzie dobrze działać z s2u i spb?

pls help Angel
sorry za błedy i nieskładne zdania ale pisze na lapku na kolanie ;p
Odpowiedz
nitregon zawsze sie zawiesi gdy uspisz telefon ... ustaw sobie w nim lewy klawisz na "wyłącz ekran" i nim wygaszaj ekran telefonu, wtedy muzyka będzie działać ...

a co do sms u mnie na romie luk v14 23017 wszystko działa poprawnie (a mam tą samą konfigurację bo tez spb + mobilesense) Więc nie wiem co to moze być u Ciebie ... robiłes HR po wgraniu romu ?
Odpowiedz
(01-29-2010, 07:17 PM)JaCoL napisał(a): nitregon zawsze sie zawiesi gdy uspisz telefon ... ustaw sobie w nim lewy klawisz na "wyłącz ekran" i nim wygaszaj ekran telefonu, wtedy muzyka będzie działać ...

a co do sms u mnie na romie luk v14 23017 wszystko działa poprawnie (a mam tą samą konfigurację bo tez spb + mobilesense) Więc nie wiem co to moze być u Ciebie ... robiłes HR po wgraniu romu ?

no ale na poprzednim romie hmm 28008 Huh nie pamietam nitrogen działała nawet na wygaszonym ekranie ; ( cóż będzie jak będzie.
jednak problem zostaje z tymi smsami ; // robiłem HR po wgraniu. spróbuję jakiegoś programu ; >
Odpowiedz
spróbuj w ustawieniach nitrogena ustawić prioryty czy jakos tak na HIGH powinno pomócCool
Pomogłem?Cieszę się.Możesz kciuka w górę kliknąć Wink

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości