W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 34 głosów - średnia: 3.18
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
could not open executable

could not open executable
(03-21-2011, 07:46 PM)amp92 napisał(a): Próbowałem już formatować karte pamięci i moją pamięć robie wszystko tak jak w instrukcji i nie działa. Spróbuje zainstalować inny rom.
Dzięki za pomoc.

Jeżeli dalej jest problem z plikami wykonywalnymi, to z poziomu linuxa zrób tak:
chmod a+x system/xbin/*
chmod a+x system/bin/*
Odpowiedz Google Chrome Windows 7
Zainstalowałem pierwszy lepszy rom WM6.5.3 28244 sformatowałem karte pamięci przez telefon i wszystko poszło tak jak trzeba.
Fajnie chodzi ten Android lecz czasem sie wiesza.
Dzięki wszystkim za pomoc.
Odpowiedz Google Chrome Linux
witam

omnia i8000 8gb ten sam problem "could not open executable" przeszukalem google probowalem roznych plikow haret.exe ok 120 i 180 kB i nic.. dalej ten blad - jak mozna sobie z tym poradzic?
Odpowiedz Firefox Windows 7
aby nie występował problem could not executable musicie zmienić sobie lokalizację na tą, która jest zgodna z językiem systemu i tak dla języka polskiego musicie wybrać w ustawieniach > systemowe > ustawienia regionalne polski
Odpowiedz Internet Explorer Windows 7
(12-09-2011, 02:01 PM)lukaszbaryla napisał(a): aby nie występował problem could not executable musicie zmienić sobie lokalizację na tą, która jest zgodna z językiem systemu i tak dla języka polskiego musicie wybrać w ustawieniach > systemowe > ustawienia regionalne polski
Nieprawda. Ten błąd oznacza, że nie może uruchomić programu prawdopodobnie dlatego, że nie ma uprawnień do uruchamiania (x). Poza tym ten błąd występuje w TRAKCIE uruchamiania androida jeżeli ktoś źle rozpakował archiwum.
Odpowiedz Google Chrome Windows 7

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości