W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 10 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
telefon padł

Telefon Padł
Witam mam problem otóż przy mojej omni i900 chciałem wgrać rom i zapomniałem naładować telefon.
Zacząłem wgrywać rom i po 1 pkt pokazał się napis coś tam rebooting i telefon chciał się jeszcze raz uruchomić lecz wtedy mu chyba zabrakło energi i nic się nie włączał czekałem i nic.
W końcu go odłączyłem i podłączyłem do ładowarki całą noc się ładował ale nic to nie dało.
Pomoże mi ktoś ?
Odpowiedz Opera Windows 7
Jeśli daje znaki życia to znajdź kompa z Win XP i wgraj rom fabryczny z exe'ka, jeśli nie daje znaków życia, musisz spróbować naładować baterię poza telefonem (metoda na kabelki się sprawdza, ale maks 1,5h ładowania). Jeśli mimo naładowanej baterii fon nie wstaje, spróbuj go podłączyć do komputera i włącz go. Jeśli komputer wykryje go jako Monahans coś tam tzn że uwaliłeś boota. Naprawa Jtagiem wyłącznie w serwisie, jakieś 60pln.
Xiaomi MI6 64GB | MIUI 9.2 | Stock Kernel | Slim Case
IPAD Air WiFi 16GB | iOS 11.x | ESR Flip Cover
Ładuje baterię kabelkami ale nie wiem czy dobrze korzystam z tego poradnika
Kod:
http://matrax.net/forum/showthread.php?t=84588
Podłączyłem ale mimo tego nie włącza się,fona nie wykrywa to nie wiem jak mam wgrać fabrycznego roma albo innego jak fon nie odpala.
Odpowiedz Firefox Windows 7
Mogę spytać czyj to rom bo koledze chciałem zainstalować a mam O2 i teraz mam sam lęki?
Kolega by mnie z linczował jeżeli poszło by coś nie teges.Wink
O O2 wiem prawie wszystko a na O1 niestety nie. Czy to wina rozładowanego fona czy romu?
.

Odpowiedz Firefox Windows Vista
(03-05-2011, 08:05 PM)XTeK1 napisał(a): Mogę spytać czyj to rom

Mój na O1 (WallE Classic Black 1.4.1).
Ale to nie wina ROMu a samego updatera EXE - jakimś magicznym cudem był uszkodzony i uwalał boota. Confused

(03-05-2011, 08:27 PM)Wall-E napisał(a):
(03-05-2011, 08:05 PM)XTeK1 napisał(a): Mogę spytać czyj to rom

Mój na O1 (WallE Classic Black 1.4.1).
Ale to nie wina ROMu a samego updatera EXE - jakimś magicznym cudem był uszkodzony i uwalał boota. Confused

Dzięki Wall-E, sorki że wyszło ale nie chcę mu uwalić bo niby super fonik.Wink
.

Odpowiedz Firefox Windows Vista

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości